Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én betegesen ragaszkodom?

Figyelt kérdés

A kérdést azért teszem fel, mert sokszor úgy érzem, én betegesen ragaszkodom a barátomhoz, amit egy psziológus és egy felnőtt nő is megerősített.

Ugyanakkor ha látom a barátnőimet, Ők még többet vannak együtt a barátjukkal.

Nekem volt/van egy időszakom, amiben azt érzem, ha nem lenne a barátom megölném magam. EZ tényleg beteges.

De pl. ez a felnőtt nő többször mondta nekem, hogy én megfolytom a barátomat.(Amiket csinálok, hogy napi 1 órát beszélek vele, én tartom fent a témát rengeteget dicsérem, minden este kap egy kis üzenetet facebookon, plusz heti kétszer találkozunk egész napra, és egy napot fél napra. Iskolaidőbe pedig minden szünetben együtt vagyunk-a barátom kérésére, viszont suli után alig találkozunk, heti egy-két órát, plusz az egész szombatot. 20 percre lakunk egymástól.)

Az egyik barátnőm viszont mondhatni odaköltözött a barátjához(minden nap együtt vannak, együtt alszanak, délután 2-3 órára megy csak haza a barátnőm a szüleihez). És még chaten is beszélgetnek. A fiú meg nem bírja ki a barátnőm nélkül, és még azokban az órákban is vele lenne.

A másik barátnőm pedig majdnem minden másnap találkozik a barátjával, rengeteg programot szerveznek.

Tudom, hogy mindenkinek mások az igényei. A barátom már a kapcsolatunk eleje óta 'furi', de Ő így szeret engem. Nem szeret eljárogatni, iskola után haza megy, vagy csak fél órát marad, mert éhes, mert wc-re kell mennie. Volt, hogy else köszönt az iskolából, mert sietett a vonathoz, aihez simán leért volna, ha elköszönt volna. Vagy elkísért félig haza, és közölte, hogy megy a vonathoz(ami 15 perc múlva jött), és mondom, hogy de hát még van egy csomó időnk! Ő mondta, hogy ez tény, de telefonálnia kell, utána meg, hogy még lekell érnie. Ilyenkor mindig szomorú vagyok. Ugyanakkor észrevettem, hogy ha a barátomnál nem erőltetem ezt a témát, és lazára veszem, akkor meg nagyon jó lesza viszonyunk.

Én ragaszkodom túlságosan, vagy normális, amit csinálok?


2013. aug. 4. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A pasiknak szükségük van szabadságra úgy ahogyan neked is. Képzeld, hogy állandóan a nyakadon lógna nem tudnál semmit sem tenni nélküle, téged nem idegesítene?

Mert engem rohadtul.

2013. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, engem is nagyon idegesítene. Szoktam eljárogatni, bár tény, hogy nem annyit, mint régen(pl fiúkkal már nem, mert a legjobb fiú barátomra féltékeny volt), de barátnőkkel szoktam, amit tud is, meg Apuékkal heti 2x elmegyünk valahova. Ezen kívül nem csak vele beszélgetek..viszont még ígyis úgy érzem , hogy neki élek. De akkor min kellene változtassak?
2013. aug. 4. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg még jobban elszakadni tőle, várd meg amíg tényleg ő keres, ő akar majd inkább veled lenni. Kösd le a gondolataid valamivel, hisz biztos akad. :)


17/L

2013. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!