Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIt csináljak hogy ne szeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt csináljak hogy ne szeressen ilyen betegesen?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok reménytelenül szerelmes egy lányba. Olyan szinte ki vagyok miatta h vmeik nap azt álmodtam, hogy lelőtték és én nem tudtam rajta segíteni. Erre ébredtem az éjszaka közepén. Mit tegyek?
2013. júl. 18. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahogy értesd meg vele hogy szereted. Udvarolgass neki hát ha.. :). -Egy fiú.
2013. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

talán valld be neki

ha vissza is utasít, talán hamarabb túl leszel rajta

2013. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kiszeretni valakiből még ha nem viszonozzák akkor is. Nem sokat tudok ugyan rólatok, pl.: hogy milyen gyakran találkozol vele. De ha teheted, akkor inkább ne találkozz vele, mert szerintem ez az, ami segíthet. Az idő és a távolság ami enyhítheti az érzéseid + ha próbálsz más lányok felé is nyitni. Vagyis én így próbálnám.
2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz. Pénzbe kerül, de nem pazarolsz több évet erre a nőre. Bántani sem fogod, ami idővel előfordulhatna.
2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és tettél érte valamit,hogy megszerezd vagy nem is tudja,hogy szereted?Hanem tettél semmit nem tudom mit vársz,ha elutasított nagy dolog, nem jöhet be az ember mindenkinek keress mást ennyire egyszerű annyi csaj van.
2013. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze csak akkor, ha biztos, hogy nem lehet köztetek semmi. Utolsó voltam
2013. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Foglald el magad valamivel, amit szeretsz csinálni , ha nagyon reménytelen, de èn a helyedben megkérdezném tőle, hogy ő mit érez iràntad. :) 15/l Mióta ismered?
2013. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az idő és a távolság mit sem segít, ha szerelemről van szó.

Az őszinteség magaddal és a másikkal szemben viszont célravezető :)

2013. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!