Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodom ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodom ennyire a volt barátomhoz?

Figyelt kérdés
3 éve ismertem meg. Az első évben úgy éreztem, hogy minden jól megy, teljesen jól éreztem magam, semmi probléma nem volt. Majd ezek után azt vettem észre, hogy hazudik és más lányokkal látom, de memagyarázni sosem tudta ezeket, végül mindig egymás mellett kötünk ki. Ez azonban azonban 2 éve igy megy se-veled se nélküled. Próbálok ismerkedni más srácokkal, de ő vhogy mindig felbukkan és borul minden. És azt sem értem, hogy ha igy viselkedik, miért keres még mindig?? És sajnos 1 hónapja úgy hozta a sors hogy le is feküdtem vele.. ami nagy hiba volt tudom, de azóta teljesen magam alatt vagyok. És az a baj, hogy ezek után is úgyérzem, hogy szeretem.. de félek is. Mit tudnék tenni? Hogy lépjek tovább ezeken a dolgokon és miért keres mindig. 18/L ő pedig 21/F
2013. ápr. 1. 09:50
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért. most látom, hogy van pár. telefonról irtam
2013. ápr. 1. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a sarkadra kell állnod, kizárni őt az életedből és a gondolataidból, keress olyan elfoglaltságot, ami leköti az energiáidat, mert ennek így könnyen megjósolható a vége. Neki kényelmes időnként az ágyadba bújni, Te meg beleringatod magad egy képzeletbeli dologba. Hidd el, tapasztalatból beszélek, én is jártam ebben a cipőben, pocsék és egyre mélyebben leszel, mert elhiszed, hogy ő is szeret, aztán kapod a pofonokat (nem fizikálisan). Tudatosan le kell szoknod róla.

Sok sikert!

2013. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért keres? Gondolom ha nincs más, akkor jó ha ott vagy.


Ha majd találkozol egy rendes, normális pasival, akivel kölcsönösen szeretitek egymást, akkor ki tudod verni a fejedből. S akkor jössz rá, hogy nem vesztettél vele semmit.:)

2013. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
Tedd feltekenye!Ha látja hogy mással vagy aszt hiszi túl lépté rajta.és békén hagy! :)
2013. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik kislány, nem betegség
2013. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"És sajnos 1 hónapja úgy hozta a sors hogy le is feküdtem vele.. ami nagy hiba volt tudom, de azóta teljesen magam alatt vagyok."


Miért, mi történt, hogy magad alatt vagy tőle?

2013. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt arra értettem, hogy nekem Ő volt az első. Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 1. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Döntsd el mit akarsz, vele lenni vagy új életet kezdeni, elöször egyedül majd mással!

Ha vele lennél inkább, akkor győződj meg róla komolyan gondolja e a kapcsolatot és adjatok még egy esélyt magatoknak ha mindketten szeretnétek. Készülj el rá, hogy bármikor koppanhatsz, bár ugye erre egy új kapcsolatban is lehetséges.

Ha úgy döntesz lezárod az életednek azt a szakaszát, akkor viszont ténylegesen zárd le. Zárd ki a volt párodat az életedből, és nézz csak előre. Idővel könnyebb lesz. Viszont ne gyengülj el és találkozgass vele, főleg ne feküdjetek le egymással, mert az csak felőröl téged!

2013. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi, nők, idióták vagyunk, és az egésznek pszichológiai oka van, valamiért vonzónak találjuk a bunkó pasikat, akik tesznek ránk. De emberi dolog, hogy mindenkinek az kell, amit nem kaphat meg. Hasonló cipőben evezek, tanácsot adni nem tudok, mint hogy küldd el melegebb frontokra, persze kedves, nemtörődöm stílusban, semmi esetre se kiabálj. Persze, szar lesz utána is, de ott lesz az elégedettség érzése, hogy elküldted. Mellesleg ha úgy fogja érezni, hogy nem érdekel téged, felkelti az érdeklődését, legalábbis sérteni fogja. Egy próbát szerintem megér... 15/L
2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!