Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem lesz úgy barátnőm soha,...

Nem lesz úgy barátnőm soha, ha nem járok olyan helyre, ahol csajok vannak, és a tetejébe nem is vagyok valami jó pasi?

Figyelt kérdés
A munkám olyan, amit egyedül csinálok, és leköti az időmet eléggé, egyébként meg nem járok úgy el sehová. Ebben az esetben agglegény maradok? Mielőtt kérdeznétek, most semmiképp nincs más munkalehetőség!

2013. aug. 29. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. :(
2013. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kevés rá az esély

hétvégén amúgy járhatnál olyan helyekre ahol vannak

2013. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társkereső? Esetleg ha mégis elszánnád magad és járnál "olyan helyre, ahol csajok vannak"? Mondjuk ha nincs kivel akkor egyedül baromi sz-a-r érzés...
2013. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Általában olyan 19:00 után szoktak különböző tánciskolák tanfolyamai indulni, ahol rengeteg lány van. Talán érdemes lenne egy ilyenre elmenned.

Amire én jártam az salsa volt, és 20:30-kor kezdődött. Későnek tűnik, de a napfény pontja volt mindenkinek.


Próbáld ki!

2013. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
szingli maradsz életed végéig!!! hahaha
2013. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha még a lányokkal való ismerkedést is abszolút kizárod, akkor elég sanszos, éppen ezért muszáj elkezdened kilépni a komfortzónádból és időt szakítani a kimozdulásra. Legvégső esetben pedig ott az a rengeteg netes társkereső, azt is megpróbálhatod.
2013. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!