Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könnyű flört egy nyaraláson....

Könnyű flört egy nyaraláson. Miért kérte el az adataimat és ígérte meg, hogy írni fog, ha nem teszi? Többi lent

Figyelt kérdés

Nemrég voltam nyaraláson,ott találkoztam egy barátnőmmel akivel egyik este elmentünk bulizni, a buli szabadtéri volt a tengerparton.Előtte ittunk egy picit kedvhozónak, aminek meg is volt a hatása.Nagyon jól éreztük magunkat, táncoltunk, nevettünk és nemsokkal később akadt társaságunk is, angolul beszélő fiúk voltak.Beszélgettünk hülyéskedtünk velük, már amennyire tudtunk a nyelvi korlátok miatt..

Aztán az egyik fiú közeledett hozzám,az elején félvállról vettem, de aztán engedtem a csábításnak.Fantasztikus éjjel volt,(félreértés elkerülése képpen mondom, hogy nem volt több a csókoknál)és bár nem mindig értett(ő sem angol volt, de jóval többet tudott mint én)nagyon jól megértettünk egymást, táncoltunk, beszélgettünk, sétáltunk..aztán indulnunk kellett, tudtuk h másnap is megyünk oda, ezért megkérdeztem, hogy meddig maradnak.Ő meg mondta, hogy nem hiszi, hogy másnap is itt lesznek.Elköszöntünk egymástól és elmentünk.

Másnap ennek ellenére elmentünk és ott voltak, és mondta 9 óta várnak, mivel azelőtti nap azt mondtam neki, hogy akkor jövünk.Nagyon jól esett..Ez az éjjel is úgy telt el mint az azelőtti, azon kívül, hogy jobban ment a kommunikáció, jobban megismertük egymást és kevesebb időnk volt egymásra...A vége fele elkérte a telefonszámomat és az e-mailemet, hogy tudjunk beszélni...és azóta se írt(már 2 hete), pedig egész végig kedves volt , megdícsért, hogy szép vagyok és folyton hajtogatta, hogy milyen jól telik neki velem, édesgetett és aranyosan bánt velem, meg megtanult pár magyar szavat is,az egyik a "puszi" volt...Mikor elváltunk mondta, hogy gondolni fog rám, és hogy majd ír, de nem írt.

Most már tudom, hogy naívság volt elhinni, amiket mondott, de ezelőtt sosem voltam ilyen helyzetben, nem tudhattam, hogy ez lesz belőle.

A kérdésem az lenne, hogy miért kérte el az adataim, ha tudta, hogy nem fog írni? 17/L 21/F



#férfi #nyaralás #könnyű flört
2013. aug. 28. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd csak te magad adtad meg a választ a kérdésedre:


"Könnyű flört egy nyaraláson"

2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet rendőr volt... és feljelent.
2013. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy könnyű flört volt, de mégis gondolok rá pedig tudom, hogy nem kellene, mert ezzel csak magamnak ártok
2013. aug. 28. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj én erre azt mondom, hogy aki hülye az az is marad, és ebben egyedül te vagy a hibás, mert naiv vagy :S Te sem gondoltad komolyan, hogy egy nyaraláson, egy idegen srác, aki ráadásul külföldi, majd komoly partnerként tekint rád :S
2013. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem jutott internet közelébe:P
2013. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nyaraláskor 2. jól sikerült randi után felfokozott érzelmi állapotban, én is akarnék folytatást egy világ túlsó felén lakó aznap hazautazó csajjal is.


Aztán pár nap után józan ésszel mérlegelve rájönnék, hogy ennek nincs értelme. Egy ilyen kapcsolat sem nekem, sem a csajnak nem használna.


Nem jó megoldás az, ha azt írom neki hogy továbbra is szerelmes vagyok belé (ez egyikünknek sem használna), az sem ha megköszönöm az együtt töltött időt v. hogy ezentúl barátként tartsuk a kapcsolatot (kirúgásnak érezhetné).

2013. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló az értelmes, kedves választ :)

Azt hiszem be kell látnom, hogy igazad van, attól, hogy írna még semmi sem változna.Megpróbálok nem gondolni rá, csak erre a két csodás éjszakára,ami örökre egy jó emlék marad :)

2013. aug. 28. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Szót nem szavat vagy maximum szavakat, de mindegy csak kicsit bántotta a szemem. Remélem elfelejtetted, mert eléggé halálra ítélt kapcsolatnak tűnik..
2014. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!