Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy férfinál...

Szerintetek egy férfinál lehet a tetszés jele, hogy mogorva?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm aki iszonyat jó pasinak számít, az összes csajnak bejön a környezetemből, és ezt tudja is magáról. És nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy sem? Állandóan látom, hogy fűzi a csajokat, velem meg olyan komoly, látom hogy állandóan figyel messziről, vagy hosszabban néz a szemembe mint kellene, meg észrevettem, hogy állandóan utánozza a szavaimat, a gesztusaimat, a hangulatomat, a testbeszédemet.. vagy ez ellenszenvet is jelenthet, és gúnyolódik rajtam, hogy észrevegyem magam, mert nem jövök be neki..? Egyszer mondta, hogy maradjunk kettesben, de én nemet mondtam, ez zavarja? Volt hogy kedvesen rá mosolyogtam és nem viszonozta, viszont amikor találkozunk mindig megköszörüli a torkát, vagy megigazítja az ingét.. olyan színű ruhákat szokott hordani mint én.. ez most mi?????

2013. aug. 22. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen pasira érdemes kicsit több türelemmel figyelgetni és észrevenni:D De ez mondjuk egy belépőhöz elegendő a gondolatvilágodba:D
2013. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted sem kedvel, ugye?
2013. aug. 22. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
De, szerintem kedvel, és már felfigyelt rád.
2013. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel, de mivel egyszer kikosaraztad probalja a buszkeseget megtartani! De azert szivat mert szereti latni ha forr a fejedben a viz :P tipikus pasi
2013. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy kedvel, bár az ilyen fazonoknak ált. nincsenek érzelmei. Ha tényleg kedvelne és felnőtt férfi lenne, akkor nem megkérdezné, hogy akarsz-e vele kettesben maradni, hanem úgy alakítaná, hogy kettesben legyetek. Ez a másik utánzása oviban volt menő, szal valszeg még nagyon fiatalok lehettek gondolom 15-16 évesek.
2013. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk fiatalok, de azt mondja, hogy lekezelő stílusom van, és biztos tükröt akar nekem tartani.. kívülről gyerekesnek tűnik, de sok mindenre rájöttem így az utóbbi időben, magammal kapcsolatban, amiket eddig nem vettem észre.. biztos azt akarja, hogy észrevegyem magam.. mindenesetre simán lehet gúny is, és nem az, hogy tetszem neki..
2013. aug. 22. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy nem kedvel. De remélem a többieknek less igaza, bár én ilyen férfiaval nem kezdenék a helyedben.
2013. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is úgy tűnik, hogy nem kedvel. Kicsit se szimpatikus ez a viselkedés..
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, velem ugyanez történik és egyszerűen nem tudom el dönteni, hogy miért csinálhatja ezt velem. Hol nagyon kedves és feltűnően udvarias velem, hol meg szinte levegőnek néz és szándékosan kerül. Bár lehet, hogy azért van ez a viselkedés, mert bántja a dolog, hogy egyszer "kikosaraztam", de nyíltan sosem mondtam meg neki... és azt próbálja kommunikálni ezzel a magatartással, próbál úgy tenni, hogy nem érdeklem őt. De az ember, szerintem úgy is elárulja magát (az érzéseit) egy idő után...
2013. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy sérült a kis önérzete, és nem bírja elviselni, hogy én nem vagyok oda érte..
2013. aug. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!