Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy pasi ilyen...

Hogy lehet egy pasi ilyen béna? Vagy csak perverz?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, akivel egy közösségi oldalon tartottuk a kapcsolatot. Kezdetben még írogatott, meg flörtölt velem és állandóan azt kérte, hogy tegyek fel magamról több képet, mert hogy így meg úgy milyen szép vagyok meg milyen jól nézek ki. Aztán azt vettem észre, hogy ha felmegyek a közösségi oldalra, ő rögtön lelép. Meg alig válaszol az üzeneteimre, csak képeket kér állandóan. Csak a fotóim érdeklik? Ennyire gyáva v. ez valamiféle perverzió?
2013. aug. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Veri rá a f**szát.
2013. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek küldözgetsz fotót magadról.
2013. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Lehet csak véletlen, vagy meglátta, hogy néhány jól beállított és megszerkesztett képen kívül nem vagy jó csaj.

Sok ilyet ismerek...

2013. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet és megmondom ! :)

Ne foglalkozz vele,lépj tovább.

2013. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

te tényleg ilyen hülye vagy vagy csak tetteted?

veri rá

istenem...

2013. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Személyesen is ismerjük egymást és nem küldtem neki képeket, csak azt láthatja, amit kiraktam a közösségi oldalra.
2013. aug. 28. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!