Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most komolyan minden 8. fiú...

Claire Thomas kérdése:

Most komolyan minden 8. fiú ennyire perverz?! Ti is ilyenek vagytok/voltatok?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el írni nyolcadikos fiúkkal.....csak ilyen sima ugyek hogy hogy van illetve hasonló. Erre fel mindig azt mondják hogy lenne egy kérdésuk. Ilyenkor azt mondom, nyugodtan kérdezzenek. és nem meglepo módon mindig azt írják, hogy: leszopsz? megd**hatlak suli után? és hasonló -.- annyira idegesito! most komolyan csak ok ennyire perverzek vagy mások is........... nem hiszem h ennyire vonzónak találnak.... :( pedig engem már kezd idegesíteni h mindenki csak azzal zaklat h efekszem e vele, de szeretetrol sehol egy árva szó sincs.... :(

2013. ápr. 2. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

éretlenek... és ebben a korban legtöbbeket ez vonzza erre kíváncsi.

Az összes srác haverom ezzel poénkodik, főleg hogy nem is vagyok egy csúnyaság... de ilyenkor visszaszólok nekik. Szóval poénnak veszem. Egy idő után hogy elsütöttek pár poént és tudják nem irritálhatnak vele abbahagyják.

2013. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azt hozzá tenném hogy ez csak 8. én 12.-es vagyok és itt még rosszabb a helyzet :D
2013. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
koszonom :) tudom, hogy ez csak ilyen kor de azért 1-2 értelmes téma szerintem akadhatna :)
2013. ápr. 2. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy "minden 8. fiú" vagy "minden 8.-as fiú"! Remélem látod a különbséget! :)


Nem perverzségből írják, csak szórakoznak... éretlenek még a komolyabb ismerkedéshez :/


Te is 8.-as vagy? Azaz 14 éves?

2013. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

egy srác a suliban már jó ideje "zaklatott", hogy szopjam le."

Egyik szünetben mentünk a barátnőmmel, és elhaladtam a srác és a haverjai mellett. Erre beszól, hogy "nem tartottad be még az ígéretedet" (egyik héten megkérdezte hogy le szopom-e, én meg azt feleltem hogy talán egyszer, persze nem gondoltam komolyan, reméltem hogy a hanglejtésemből leesik neki. hát nem), erre a gatyájára mutatott, a haverjai meg röhögni kezdtek. Én dühömben odarohantam, leguggoltam, és megpróbáltam lehúzni a cipzárját. Aztán persze ellökött magától, hogy mit képzelek. (na nem tettem meg volna tényleg, számítottam a reakcióra) Én meg mondtam, hogy "hát nem ezt akartad?" és tök égett a gyerek. Na azóta felém se jön. Kicsit furcsán, de megoldottam.

Persze azóta egy ribanc lettem a suliban, de ez már mellékes xD

15/l

2013. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
még előző vagyok: a szitu ismerős lehet egy filmből.. ezt azért írom, nehogy azt higgye valaki kamuzok. Onnan szedtem úgymond az "ötletet".
2013. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy 50 éves pedofilokkal beszélgetsz? XD
2013. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerem azt a filmet (asszem) nem az a címe hogy: Mini beindul? :)
2013. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4.: igen, látom a kulonbséget, kosz h szólsz, én tudom h rosszul írtam csak a helyesírás nem az erosségem, így inkább így írtam, azt gondoltam h majd megértitek, de azért koszonom
2013. máj. 8. 08:14
 10/11 A kérdező kommentje:
4.: nem nem én 13 éves vagyok, 7. osztályos tanuló, csak ezzel zaklatnak, mert mi régen nagyon jól kijottunk egymással, de talán a puberta megtette a magáét
2013. máj. 8. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!