Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám megismerni?

Hogyan tudnám megismerni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most leszek 9.-es és egy osztályba kerûltem, de már megismertem a lehendô osztálytársaimat, és egyes tanáraimat, és nagyon tetszik eddig minden, fôleg a közösség, tehát a problémám az lenne hogy van egy lány az osztályból aki nagyon tetszik, és volt már szerencsém megismerni ôt, de eléggé felszínesen, tehát már beszélgettünk, de nem kettesben, és kb. semmi számomra lényeges dolgot nem tudtam meg róla. Az lenne a kérdésem hogyan tudnám megismerni ôt ? Nos, ez azért kényes számomra mert nem szeretném rögtön randira hívni, vagy ilyesmi mert nem lenne szerencsés ba ez téma lenne az új osztályban. Tehát szeretnék róla csak 1-2 dolgot megtudni mielôtt randira hívnám hogy megtudjam megérie-e egyáltalán az egész. És azt sem tudom hogy tetszen-e neki, mert amikor beszélgettünk általában a szemembe nézett, mosolygott, és nevetett mindenen amit mondtam, de ennél komolyabb jeleket nem láttam eddig, és nem egy görög isten vagyok, inkáb olyan nagydarab (túl nagy, de ezen dolgozom már) mackó típus vagyok, de ahogy láttam az is sok lánynak bejön, de nemtudom neki bejön-e...


Lényegébe az lenne a kérdésem hogy ilyen "szolidabb" keretek között hogy tudnám megismerni jobban, hogy tudnám kideríteni hogy tetszek-e neki, és ha esetleg beszélgetésre kerűl a sor, akkor mivel nyissak ami után feltudom tenni a magam kis kérdéseit, vagy kicsit személyesebb témáinat.



2013. aug. 25. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,de érdekesnek tűnik...írj privátban egy rövidebb verziót!!
2013. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lesz gólyatáborotok? mert ott szerintem megpróbálhatsz vele beszélni :)
2013. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ott ismertem meg, de nem tudtam vele beszélgetni :/
2013. aug. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!