Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám megismerni?

Hogyan tudnám megismerni?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki ezt a kérdést teszi fel, de én is effajta helyzetben vagyok. 16L vagyok a srác pedig 17. Egyetlen olyan ismerősöm sincs akivel közelebb tudnék kerülni hozzá, de attól még 'figyel' a folyosókon és én is őt! Nagyon visszahúzódó vagyok én is és ő is. Nem gondolnám, hogy venné a bátorságot és valamivel megszólítana. De én sem hiszem hogy ezt nekem kéne megtennem. Segítsetek valamilyen olyan módot kitalálni ami által akár elindulhat egy beszélgetés! Sok reményem van felé és sokat számít nekem hogy sűrűn rám mosolyog!:( Viszont persze még az év vége is itt van a nyakunkon... Tudom egy lánynak nem kellene ezzel foglalkoznia de én mégis, és keresem a lehetőséget hogy legalább láthassam aznap...

2013. máj. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szaladj el a házához, dobj be egy téglát amire az van írva:


Járjunk getttzi, puszi Hanna. (Vagy akármi is a neved)

2013. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Velem is ugyan ez van csak én 7.-s vagyok ő meg 8 és mindjárt ballag.Nekem már volt olyan hogy oda akart jönni hozzám csak megijedtem elfordultam és elkezdtem beszélgetni mással.Azóta nem próbálkozott bár sokszor érzem és látom hogy engem néz.Hát én holnap lehet hogy beszélni fogok vele mert csak úgy utalásként mondtam az egyik barátnőmnek hogy hogyha elkezdődne a baszélgetésünk az úgy lenne hogy vagy ő jönne oda vagy engem rángatnának oda ő meg rögtön rohant egy másik bnőmhöz és elmondta neki szóval holnap...nem tudim mi lesz , de én kifejezetten örülnék ha oda cibálnának
2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hidd el én is örülnék ha odarángatnának!:D de nincs vele közös ismerősöm pedig mindig megáll és rám mosolyog! Én meg már önmagammal harcolok, hogy oda menjek-e... remélem neked sikerülni fog:)
2013. máj. 23. 21:39
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is tetszik egy srác, aki évfolyamtársam és a legjobb barátnőm osztálytársa, de még így se jön össze a dolog. Ők sem nagy spanok, csak osztálytárs alapon vannak egymással, szóval elég fura lenne, ha ráuszítanám a barátnőmet...

Mindig köszön nekem, pedig eddig 2x beszéltünk az életben. Nem rég lettem rá figyelmes, hogy miért köszön nekem ez az "idegen" srác :D Azt hiszem én itt fogok lerekedni :D

Nincs semmi ürügy amivel odamehetnél? Nincs sok vesztenivalód, én már annyi visszautasítást kaptam, hidd el meg lehet szokni, főleg ha nem csinálsz magadból totál idiótát, én másnapra túl szoktam tenni magam rajta. És persze újból próbálkozom. Eddig 4 kapcsolatom volt, és mindegyiket én indította és én is fejeztem be. Szóval csak bátran, egyenrangúság van :)

2013. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!