Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon az en hibam? Elijesztett...

Vajon az en hibam? Elijesztettem? Fontos nagyon! Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy srac a strandon ismerkedtunk meg, mindketten egy varosban lakunk. Miutan mindketten hazamentunk es en bejeleloltem a srac par nappal kesobb ramirt, beszelgettunk aranyos volt. Masnap meg mindig nem valaszolt egy kerdesemre (uzenetbe) pedig online volt. Aztan irtam neki rogton valaszolt ra, mondta hogy talizzunk. Mikor irtam neki hogy oke akkor mi legyen, ujra nem valaszolt pedig megnezte. Aztan meg egy oran keresztul fent volt. Nekem ez nagyon rosszul esik. A kerdesem az lenne hogy vajon miert csinalja ezt..?! Mit tehetek azon kivul hogy leszarom? Es tul nyomulos voltam talan azert van?

2013. aug. 21. 04:28
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
A szerelem,ha azt méltó képpen komolyan vesszük,és nem a mai divat szerint,ami néhány hónapig,és jó esetben ha összeházasodnak,akkor egykét évig(nyilván van kivétel),akkor az a legnehezebb,és felelőség teljesebb kérdés az életben! :)
2013. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ezt a srácot hadd a a nagy büdös semmibe. Hogy miért? Lehet hogy tettszik Neked és mindenáron akarsz vele kapcsolatot létesíteni de ha látta és nem ír vissza le se toj Téged, mert a fiúnak kell kezdeményeznie.

Megérné az Neked hogy összetörj? Annyi, de annyi normális srác van a nagy világon. Ne ragadj le egynél.Nekem is ha nem jön össze egy leányzó mindig ezzel a mondattal biztatom magam :)

2013. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a tanacsokat! Nem tudom hogy valoban lesz*ar e de egy hete meg erdekeltem. Holnaputan talalkozunk es majd dumalunk:)
2013. aug. 22. 14:17
 24/26 anonim ***** válasza:
majd írd le mi volt;)
2013. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Hát, igaz én már kicsit idősebb vagyok 28, de nekem ebből a szituból, simán tudnám hogy megvan a csaj. Bejövök neki nem kicsit, és tudnám vezetni, lefektetni. De most komolyan..az hogy ő nem írt vissza Neked, Te ennek ellenére 1 hét mulva is rákérdeztél elárulja hogy oda vagy érte nem kicsit, ezzel meg amit játszik Veled, mégjobban spanolja benned a dolgot.

AZ a baj már eleve rosszul indul a kapcsolatotok így, játszmák lesznek, és nem leszel "partnere".

2013. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Vegul nem talalkoztunk mert nem tudott jonni..Tiszta szanalom. Majd talan holnap agy azutan.
2013. aug. 23. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!