Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon az en hibam? Elijesztett...

Vajon az en hibam? Elijesztettem? Fontos nagyon! Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy srac a strandon ismerkedtunk meg, mindketten egy varosban lakunk. Miutan mindketten hazamentunk es en bejeleloltem a srac par nappal kesobb ramirt, beszelgettunk aranyos volt. Masnap meg mindig nem valaszolt egy kerdesemre (uzenetbe) pedig online volt. Aztan irtam neki rogton valaszolt ra, mondta hogy talizzunk. Mikor irtam neki hogy oke akkor mi legyen, ujra nem valaszolt pedig megnezte. Aztan meg egy oran keresztul fent volt. Nekem ez nagyon rosszul esik. A kerdesem az lenne hogy vajon miert csinalja ezt..?! Mit tehetek azon kivul hogy leszarom? Es tul nyomulos voltam talan azert van?

2013. aug. 21. 04:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tart a tűzben s most éppen másnak volt elsőbbsége.
2013. aug. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

ezért kell tel.számot cserélni és akkor fel lehet hí'ni a másikat.

Ja és ne tegyél semmit,majd ir ha akar. De arra fígyelj,hogy lehet több out-ja is van a srácnak.

2013. aug. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget:)! De szerintetek nyomultam? Ugye nem valoszinu hogy elijesztettem..?
2013. aug. 21. 05:00
 4/26 anonim ***** válasza:
konkrét szöveg nélkül nehéz de sztem abszolút nem.
2013. aug. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De most ugye ne irjak neki megint? Az utolsora se valaszolt csak megnezte (egy kerdojelet irtam.. arra celozva hogy most mi van). Az a baj hogy tovabblepni nem szeretnek mert nekem o nagyon bejon es tudom hogy o is jo csajnak tart. Szoval nem tudom mit tehetnek ha nem valaszol.. O mondja hogy talizzunk aztan nem ir:/
2013. aug. 21. 05:19
 6/26 anonim ***** válasza:

AZért, fent van, nem biztos, hogy valóban telefon/gép előtt van.


Szard le. Nem voltál túl nyomulós, de megtetted, amit megtehettél. Tovább ne teperj, mert az már égő lenne.

2013. aug. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ő,írni ne írj,legalábbis egy darabig. Abból sztem nem lesz baj ha vársz egy kicsit,de majd eljön a pont amikor igenis tovább kell lépned.
2013. aug. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon:)
2013. aug. 21. 05:45
 9/26 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az ilyen emberrel, örülj hogy kiderült több sorban állója is van, igy ki tudsz azonnal állni.

Sose állj sorba egyetlen pasinál sem.Első legyél vagy semmi.

2013. aug. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem derult ki hogy tobb lany van e.. De tudom hogy nagyon sokan odavannak erte.
2013. aug. 21. 06:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!