Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon az en hibam? Elijesztett...

Vajon az en hibam? Elijesztettem? Fontos nagyon! Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy srac a strandon ismerkedtunk meg, mindketten egy varosban lakunk. Miutan mindketten hazamentunk es en bejeleloltem a srac par nappal kesobb ramirt, beszelgettunk aranyos volt. Masnap meg mindig nem valaszolt egy kerdesemre (uzenetbe) pedig online volt. Aztan irtam neki rogton valaszolt ra, mondta hogy talizzunk. Mikor irtam neki hogy oke akkor mi legyen, ujra nem valaszolt pedig megnezte. Aztan meg egy oran keresztul fent volt. Nekem ez nagyon rosszul esik. A kerdesem az lenne hogy vajon miert csinalja ezt..?! Mit tehetek azon kivul hogy leszarom? Es tul nyomulos voltam talan azert van?

2013. aug. 21. 04:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10 Ez bőven elég amit irtál, az ember akinek tartása és esze is van, azonnal kiszáll ilyen helyzetben.
2013. aug. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mert egy tartalmas pasi nem tart háremet, még ha külsőleg Top1-es is.
2013. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Csak a lelkileg üres, külsőleg feltuningolt pasik azok akik ezt alkalmazzák. De erre majd később te is rájössz, mikor jobban megismered az emberi lelkeket.
2013. aug. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az írásod sem arról tanuskodik, hogy ez a tag egy intelligens,jól nevelt, mélyérzésű pasi lenne.
2013. aug. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nyomultal. Probald inkabb baratsagbol kezelni a dolgot. Majd o eldonti hogy kezdemenyez-e vagy sem.
2013. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2013. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja, hogy odavagy érte. Eggyel több hódolót szerzett magának, és ezzel jól elszórakoztatja magát szerintem. Ha annyira tetszenél neki, le se lehetne vakarni a válaszokkal.
2013. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok. Nagyon szeretnek neki irni valamit csak nem tudom mit irhatnek.
2013. aug. 21. 11:54
 19/26 anonim válasza:
Ha a fiú idősebb,akkor szerintem nagy erkölcstelenség,ha egy lányba belelép,és szó nélkül othagyja megsérülten.És szerintem ha soha nem érezteti vele valaki hogy így nem méltó egy "életreszóló",és nem egy éjszakás kapcsolatra,akkor ebből soha nem is fog megváltozni!
2013. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Ugyanabban a helyzetben vagyok és nagyon szarul esik...
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!