Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a mai világban már ciki ha valaki 17-18évesen szűz..16éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Ami magába foglalja,hogy természetesen szűz vagyok és még a csókolózáson sem estem túl senkivel..Nem nevezném magam gyönyörűnek,de egyeltalán nem vagyok ronda,törődöm a külsőmmel,odafigyelek magamra,mégse érdeklem a fiúkat.Ez nekem nem okoz akkora dilenmát,de mostanában amikor beszélgetek/ismerkedek egy sráccal és felhozom,hogy minden téren tapasztalatlan vagyok,akkor hirtelen úgymond lekoptat.Igazság szerint rengetegszer megkapom barátnőimtől,hogy ez mennyire szar már 16évesen..Szóval lányok,de leginkább fiúk!Titeket hátráltatna ez egy kapcsolatban?Vagy számotokra ez gáz?
2013. aug. 20. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom, és szűz vagyok, annyi a különbség, hogy volt már csók.

Úgy konkrétan nem hátráltat, nincs a homlokomra írva ez a dolog. Majd valahogy lesz. Bár én most a 'hagyjon mindenki békén' fázisban járok, így nem is érdekelnek a pasik most.

L17

2013. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát azért nem kizárt, hogy túl rideg vagy a fiúkkal, vagy lehet nem is vagy olyan szép. Ha küldesz képet megmondom az-e a baj!
2013. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11-es leányzó, pedig nincs is hónap eleje :D "if you know, what i mean"
2013. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nyugi, ez csak a mai világ, neked nem muszáj alkalmazkodni hozzá! A szüzesség erény.
2013. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!