Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Fiúk! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a mai világban már ciki ha valaki 17-18évesen szűz..16éves lány vagyok és még sosem volt barátom. Ami magába foglalja,hogy természetesen szűz vagyok és még a csókolózáson sem estem túl senkivel..Nem nevezném magam gyönyörűnek,de egyeltalán nem vagyok ronda,törődöm a külsőmmel,odafigyelek magamra,mégse érdeklem a fiúkat.Ez nekem nem okoz akkora dilenmát,de mostanában amikor beszélgetek/ismerkedek egy sráccal és felhozom,hogy minden téren tapasztalatlan vagyok,akkor hirtelen úgymond lekoptat.Igazság szerint rengetegszer megkapom barátnőimtől,hogy ez mennyire szar már 16évesen..Szóval lányok,de leginkább fiúk!Titeket hátráltatna ez egy kapcsolatban?Vagy számotokra ez gáz?
2013. aug. 20. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

most azt várod, hogy dicsőitsenek amiért szűz vagy?

ha tényleg egy olyan lány lennél aki visszafogott nem fekszik össze akárkivel akkor nem tennél fel itt sem ilyen kérdést

nyílván való érdekel a dolog és az első alkalom adtán belemennél ennyire utal ez a kérdés

2013. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hátráltatna.
2013. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyeltalán nem gondoltam erre,nem ez volt a célom a kérdés feltételével.Én a kérdésre normális válaszokat várok,nem pedig szexpartnert keresek,és durva hangnemben visszakapott leszóló válaszokat!
2013. aug. 20. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, foghatod arra, hogy nem adod könnyen magad:D Am szerintem nem gáz, ez kéne normális legyen, 16 évesen.
2013. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csacsi2 ***** válasza:
100%

sietsz valahova? Ennyire ne érdekeljen mit mondanak mások, ne aggódj nem maradsz szűz!!!

Lehet inkább téged zavar és már túl lennél rajta?!

Mindennek megvan a maga ideje, ezt pl. nem lehet "lezavarni" egy iskolaudvaron, kell hozzá hely, idő, megfelelő partner.

2013. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Engem az zavar,ahogyan viszonyulnak hozzám,amiért nem.Egyébként nem kifejezetten ez a dolog foglalkoztat,hiszen még párkapcsolatom sem volt,és azt szeretnék is,de így nehezem jön össze.:):)

És köszönöm a válaszokat. (:

2013. aug. 20. 09:14
 7/14 csacsi2 ***** válasza:
Én 34 vagyok (tapasztalt) és hidd el ennyi idősen sem jön hamar össze...Szerencsésebb vagy ilyen téren mert lány vagy! Idővel kacérabb (magamutogatóbb) leszel és nem lesz olyan aki (ha csak azért is) nem tenné meg!
2013. aug. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nyugi nem ciki

18/f

2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebben semmi ciki nincs. Sőt... Engem kifejezetten zavarna, ha egy lány ennyire r*bancos. Ne foglalkozz azzal, hogy a barátnőid mit gondolnak rólad. Nem az ő szüzességüket dogod elveszten, hanem a sajátodat. Egyszer biztos találkozol az Igazival, akivel elvesztheted. Remélem tudtam segíteni. Üdv: egy 15 éves srác
2013. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
dehogy ciki, sőt, a leendő barátod örülni fog neki, hogy még szűz vagy, és azok a barátaid, barátnőid, akik ezzel piszkálnak, azok nem is igazi barátok, így kellene élni manapság, csak minden tini fél pont az ilyen helyzettől, hogy a baráti köre szekálja, hogy "úristen, te még nem vesztetted el?" - és sok tini csak muszájból is össze fekszik vkivel.
2013. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!