Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Végre találtam egy lányt, aki járna velem, őt mintha nem is érdekelné, hogy nem tartozom a helyes , magas, nagy tömegű fiúk közé, akikre minden lány vágyik állati ösztönei miatt még, ha tagadja is. Egy a gond van köztünk vagy 280kilométer. Én viszont egyre inkább gondolok arra, hogy járnék vele, még, ha csak távkapcsolatban is lennénk kezdetben. Amíg nem lesz melóm találkozni sem tudunk sajnos úgy néz ki. Ő nem tud utazni, több évvel fiatalabb, tanul. Valahogy már belefáradtam, hogy a legtöbb lány, akinél bepróbálkoozom csak megaláz, simán a pofámba vágta már több lány is, hogy ronda vagyok és szó nélkül tiltottak fb-n főleg. De más oldalakon is, ha képcsere megvolt, szó nélkül leléptek inkább és nem is írtak több levelet. Társkeresőkön sem voltam sikeresebb, ott még csak választa sem kaptam a leveleimre többnyire. Városban is szólítgattam le lányokat és találtam számomra vonzó, kedves, értelmes lányokat is, de mind foglalt volt már, megadták az elérhetőségüke t és egy tucat képet láttam mindkét lánynál fent a párjával, szóval tuti nem kamuztak. Sokáig nem akartam beismerni, pontosabban elfogadni, hogy a lányok engem egy ronda kis senkinek tartanak és nem akarnak tőlem semmit, nem képsek vonzódni hozám szexuálisan, de már már elismerem, hogy sajnos egy reménytelen eset vagy, azt meg nem szeretném, ha majd a pénzem miatt lenne velem egy számomra is vonzó lány. Már pedig az én adottságaimmal valószínűleg sosem jutna nekem olyan lány, aki nekem bejön külsőre és én is neki. Biztos egy felszínes szörny vagyok, de azok alányok akik csúnyának neveztek sem jobbak ebben egészen iztos vagyok, nekem túl sok lány bejön és nem tudom megérteni, én miért nem tetszem egyiknek sem közülök. DE most ez a lány, akivel 280kilométer van köztünk sem jön be külsőre, de jellemre megkedveltem, egész jó fej, meg ő is kedvel engem, egyszer már ki is mondta, hogy nem báná, ha lenne köztünk több is, kapcsolatra célzott, mert nem egy ribizli típus annyira már megismertem, még szűz is. Igazából nem tudom, hogy járjak-e vele ilyen helyzetben, hogy egyáltalán nem vonzódom hozzá, lényegében csak kedvelem, mint egy barátot, de igazi vonzalmat nem érzek irána, se szerelmet. Sajnálom, de eddig csak olyan lányokban voltam szerelmes i, akik külsőre bejöttek. Talán ezért is gúnyolnak ki a lányk, akik nekem bejönnek külsőre, tudat alatt ösztönösne, mert én nálam is működik a külsőhöz való vonzalom ősi ösztöne. Volt már egy másik lány, ő környékbeli volt, vele is akartam erőltetni a járást, de három randinál tovább nem jutottunk, ugyanis fura mód ő maga utasított el, legyünk barátok inkább csak szöveggel, pedig vele volt szexuális kapcsolatom is, bár csak orálisan. Ő vele is az volt a bajom, hogy arcra egyáltalán nem vonzott, nekem egy lányban az arc a legfontosabb, tökélets test nem szükséges a vonzalomhoz.
2013. aug. 1. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy hosszú sztori
2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sir Sarcasm ***** válasza:

hosszúra sikerült :S


inkább elzúzok fürdeni

2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könyvet írsz?
2013. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom erről, hogy elromlott az enter billentyűd.
2013. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt,hogy rohadtul általánosítasz,unalmas az ösztön szöveg és inkább kíméld meg szegény lányt.
2013. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem vagyok komplett,elolvastam.

A szokásos alacsony ronda fiú írás,azzal a külömbséggel h egy csaj őssze akar vele jőnni,viszont a mi quasimodonknak nem jön be a lány.


Így ne gyere vele össze.

2013. aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még egy ilyen hülyét mint én...elolvastam...
2013. aug. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát ez jó hosszú lett, legközelebb fogalmazz kicsit rövidebben

amúgy ha nem vonzódsz a lányhoz és csak barát számodra, ne gyere össze vele

azzal csak kihasználnád

ha megadták az elérhetőségüket csak barátjuk volt, csak nem olyan vészes a helyzeted

de sporttal az alakodon változtathatsz, ha nem vagy elégedett magadddal

2013. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!