Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, nem igazán ismerjük egymást, esetleg látásból..Egyszer rávettem magam, hogy írok neki üzenetet, pont kapóra jött, hogy felköszöntsem. Beszélgettünk egy kicsit, utána mennem kellett. azt vártam másnap, hogy írjon, hátha megkedvelt, vagy megtetszettem neki, vagy ilyesmi, de nem. már egy hete, hogy írtam neki, és ő az óta sem írt. lájkolni szokta a képeimet és a kiírásaimat, én is szoktam az övéit, de írni nem szokott :(
2013. jún. 29. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
arra vár hogy te írj neki.
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked kell lépni
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a fiú vajon miért nem lép? Én jelöltem be, én kezdtem el mindent nála, és ő nem kezdeményezett semmit...:| ezért várnám el egy kicsit, hogy ő lépjen valamit.
2013. jún. 29. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj rá még egyszer, ha azután se keltetted föl az érdeklődését, felejtős.
2013. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy legelőször is ürüggyel írtam rá. De csak úgy nincs nagy merszem írni neki!! :|
2013. jún. 29. 21:19
 6/8 anonim válasza:
kérdezd meg töle hogy lenne e kedve még beszélgetni veled mert múltkor nagyon jól elbeszélgedtetek vagy valami hasonló! Nem kell félni!! Ha nem akar dumálni ugyis észre fogod venni!
2013. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez volt a bajom,nem írt, és csak vártam..vártam..Nem érte meg. Mert amikor személyesen találkoztunk még szóba is hozta,hogy milyen "gonosz" volt tőlem,hogy nem írtam, pedig nagyon várta! :) Szerintem mindenképp írj neki :)
2013. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindenképpen megfogadom! :)
2013. jún. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!