Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fura elméletem és...

Van egy fura elméletem és emiatt reménykedem még, de ha igaz is, valószínűleg nagyon ritka lehet az ilyen lány, ti mit gondoltok erről? Nagyon nagy hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Hát én olyan fiú vagyok, akikt folyton csúfolnak a lányok, vagy, ha nem is, akkor is éreztetik, hogy egy kis senki vagyok a külsőm miatt, vagyis nem tudnak hozzám vonzódni, de hirtelen bevillant, hogy mennyi fura csaj van, például a leszbikusok, hát ők sem százasok, ha vannak ilyen rendszerellenesen működő női egyedek, akkor talán lennie kell valahol olyan lánynak is, még, ha nagyon ritka is, talán csak Amerikában lelném meg, akinek bejönnek a magamfajta sok lány által csúfolt, külsőm miatt lenézett és senkinek tartott fiúk is. De most normális kinézetű lányokról beszélek nem olyan lányokról, akiknek már midnegy ki mert ők sem kellenek senkinek sem szinte.
2013. jún. 15. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
és neked miért nem mindegy szinte?
2013. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A nagy számok törvénye alapján biztos hogy van valahol, abból a mondjuk 3,5 milliárd nőből. Mondjuk lehet hogy így esetleg egynehány domina figyelmét vonnád magadra. Annyi teljesen agyament rögeszme és érdeklődési kör van, szinte biztos hogy valahol van. Mondjuk a 3,5 milliárdból le kéne vonni az öregeket, a csúnyákat, stb stb, de azért így is maradna néhány millió jelölt. Fel a fejjel
2013. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
küldj képet XD én nem vagyok kedves ember. vannak akik kedvesek, és akik az igazat mondják.
2013. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is megmutatnám nekik, hogy tudok én jól is kinézni... Nem értem az embereket, hogy beletörődnek abba a szerepbe, amit a társadalom rájuk húz. Miért? Tessék megemberelni magadat, eljárni edzeni, tenni azért, hogy legyen önbizalmad. Nem tudom, hogy miért csúfolnak, talán van rajtad felesleg, vagy pattanásos az arcod. Még ha nem is vagy helyes, a kiállással, és önbizalommal nagyon nagy sikereket érhetsz el, és én úgy gondolom, hogy ennek az alapja az, hogyha valaki büszke a testére. Ne törődj bele, harcolj! Hajrá.
2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ency15 válasza:
Nem kell Kenhez hasonlóan kinézned ahhoz hogy legyen barátnőd... Már a jellem is sokat számít és ez a hozzáállás eddig nem túl jó..azért érzed magad senkinek mert nem teszel azért, hogy bebizonyítsd az ellenkezőjét és nem állandóan a lányokat kell hibáztatni meg általánosítani, hogy jaj biztos soha nem lesz barátnőm mert magasak az elvárásaik, mert az elvárás mindenkinél más ! Inkább szedd össze magad, barátkozz, járj sportolni, szedd össze magad és a legfontosabb az önsajnáltatással nem érsz el semmit!
2013. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!