Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kezdjek csajozni?

Hogy kezdjek csajozni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy mikor oda megyek egy lányhoz aki tetszik nem tudom hogy hogy miről kezdjek beszélni milyen témát hozzak fel. Szóval ebben kéne segíteni, tanácsokat adni. Értelmes kérdéseket kérnék szépen.

2013. aug. 18. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Értelmes kérdéseket kérnék szépen." Mi is.
2013. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A vége az tetszett. Mi is örülnénk pár értelmes kérdésnek.
2013. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint válaszokat. Bocs. XDDDDD
2013. aug. 18. 16:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak legyen önbizalmad, annyi az egész alapja.

Nem árt ha jó a dumád, de ne higgye azt hogy csak lefektetni akarod.

2013. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem idáig erre a nickre, hogy egy csaj:D Bár még most sincs kizárva... Az eddigi leghosszabban tartó beszélgetésem az a "moduláris kernel vs monolitikus kernel" témával kezdődött:)
2013. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nem csak azt akarom? XD. Amm kösz.
2013. aug. 18. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem vagyok az a fajta, aki tanácsokat osztogat olyannak aki csak ki akarja használni a csajokat. Én inkább a komolyabb dolgok híve vagyok.
2013. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismeretlen csajhoz akarsz odamenni? Én régebben buszmegállóban gyakran próbálkoztam, úgy kezdtem beszélgetni csajokkal, hogy keresztrejtvényt fejtettem, és rákérdeztem: "szia, nem tudod, hogy ide mi a megfejtés?". 100%ig mindegyik nagyon segítőkész volt, és ezután beszélgetni is könnyű elkezdeni, mert ameddig gondolkodik a rejtvényen, kikapcsol a logikus agya, helyette a kreatív agya lesz a dominánsabb, így már nem tekint olyan szinten idegennek, mintha csak valami unalmas témával odamennél hozzá, így kedves lesz.
2013. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, Botond, te valami kis gyökér lehetsz akinek még soha nem volt nője. Előző kérdésemnél a hozzám intézett beszólásod legalábbis nem vall kiegyensúlyozott lelki világra.
2013. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha már odamentél, teljesen mindegy, milyen témával jössz, mert onnantól már a külsődön múlik minden.
2013. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!