Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti erre hogyan reagálná...

Lányok ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Még nem volt alkalmam kipróbálni de ki akarom.Oda megyek lányhoz/lányokhoz és kérdezek angolul valamit hogy merre van,aztán ha befejezte elkezdek magyarul beszélni.Szerintetek röhögne vagy hülyének nézne?:D
2013. aug. 18. 14:04
 1/10 anonim válasza:
te meg én =magyarfagyi ?
2013. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy az utóbbi..
2013. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
hülyének nézne..mert ha egy olyan lányhoz mész oda aki segg hülye az angol hoz akkor azzal be égeted...persze vannak akik jól beszélnek...mint pl én...azok röhögnének...de sajnos nagyon kevesen beszélik jól az angolt..
2013. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha a célszemély nem tud angolul, nézni fog bambán. Amúgy a személytől függ, hogy reagál.
2013. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó hát előtte megkérdezném hogy du jú spík in inglis.
2013. aug. 18. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt ne kérdezd meg xd ha már annyira angolul szeretnél, legalább helyesen (ha nem esne le, az "inglis" elé nem kell in)
2013. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk hogyha mindketten elég jól beszéltek angolul (középfok vagy afelett) szóval tényleg, tudsz úgy köznapi dolgokról beszélgetni, mint egy anyanyelvi, akkor simán nyomhatsz neki valami felszedős dumát. Esetleg ha többen vannak, sanszos, hogy egymásnak fogják mondani, hogy mit gondolnak rólad... (úristen de gáz ez a gyerek stb, akkor nem is érdemes magyarul megszólalni utána..)
2013. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A múlt évi magyar napokra sok külföldi jött Erdélyben. Nem tudom miért kinézet magának egy ír néni, és nyomja nekem az angol dumát. Valamennyit értettem a beszédéből, és egy kicsit beszélgettem is vele, de nekem nagyon nehéz volt, mert a néni nagyon gyorsan beszélt.
2013. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én bkv ellenőrrel csináltam egyszer hasonlot, úgy tettem mintha nem hallanám, aztán mikor rákérdezett néma vagyok e, rávágtam, hogy nem. Azzal el is ment. :D


A te esetedben én csinálnám ezt... De magyarul is kérdezhetsz, úgy még lehet esélyed is lesz :)

2013. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
f ck you.
2013. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!