Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PASIK. Mit szòlnátok...

PASIK. Mit szòlnátok hogy reagálnátok ha egy nő szerelmet vallana nektek? Lányok volt már ilyenbe részetek mit szólt a pali?

Figyelt kérdés
Örülnétek vagy megijednétek inkább?

2013. aug. 11. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem jelenleg hidegen hagyna, mert nincs szükségem kapcsolatra és lekoptatnám.
2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha nekem is tetszik a lány, akkor lesmárolom és kapcsolat. ha nem akkor udvariasan visszautasítom és ha elfogadja a barátságomat akkor oké ha nem akkor viszlát :$
2013. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

azt mondta, sajnálja, de ő nem.

azóta egy pasinak sem mondok még egy bókot sem, levontam a következtetést: amelyiknek viszket a f.@sza utánam az akármilyen tutyimutyi, azért összeszedi magát és megszólít, amelyik meg nem az veszett fejsze nyele

2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És ha ő szeretne kapcsolatot? Nincs senkije
2013. aug. 11. 15:35
 5/15 anonim ***** válasza:
ez függ attól,h én mit érzek iránta. De tény h az egónak jól esik.
2013. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta h tetszem neki meg csinosnak talál . Így elmondjam neki? Csak hogy? Hogy teremtsem meg rá az alkalmat?
2013. aug. 11. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
hívd el egy fagyira és utána séta közben mondd el.
2013. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
velem történt ilyesmi nagyon imponáló tud lenni ha kicsit is tetszik akkor egyböl megfog vele,viszont ott a helyszinen zavarba jövök töle és nem tudom mit kezdjek ezzel elvégre forditva kéne történnie ,de késöbb mindenképp kezdeményezek nála,összességében örülök neki 25/F
2013. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát lefagynék 2 percre aztán nagyvalszeg megcsókolnám , ha nekem is tetszik
2013. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell valakinek szerelmet vallani, akivel nem is vagy még együtt. Persze, szereted. De hidd el, ez nagyon ijesztő tud lenni, és ezt nőként mondom. Mert lehet, hogy tetszik egy pasi, de ha szerelmet vall bepánikolok és elküldöm. Viszont ha csak azt mondja hogy vonzónak talál és szeretne velem jobban megismerkedni, akkor nem stresszelek és kialakulhat bármi. A "szeretlek" szép szó, de nem jó korán dobálózni vele.
2013. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!