Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti hogy jeleztek ha nem...

Fiúk! Ti hogy jeleztek ha nem akartok találkozni? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel régóta beszélek NETEN.Elején mondta ,hogy majd jön,és találkozunk ,linkelgette a buszokat.Én akkor még nem reagáltam rá.De most ,amikor mondom hogy találkozzunk azt mondja,hogy szeretne látni de későn ér haza mert focizik,és így nem nagyon megoldható.78km-er a távolság.ÉS egyre jobban hiszem azt hogy nem is akar látni,hiába mondja ,hogy de igen akar.

Segítsetek !



2013. aug. 15. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj duzzogva anyiban, hogy majd beszélünk, ha lesz rám időd. És ne keresd...
2013. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

speciel egy haverommal csináltam meg, hogy el is jött hozzám, de nekem nem volt kedvem találkozni épp vele, ezért szegényt hagytam egy napig érvényesülni :DDDDDD Este meg mehetett haza. Kocsmázhatott egyedül :DDDD

Igazából az elején ki akart nyírni... De utána persze azt mondta, hogy nem is te lettél volna, ha nem hagysz egyedül, te köcsög. Azóta már röhög ezen, de nem hiszem, hogy megint kockáztatna :D


Szóval, lehet hogy csak ettől fél a srácod :D

Vagy nem... de le kellett írnom ezt a sztorit... :D

2013. aug. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó nagyon tetszett :DD:DD

Nem hiszem,hogy ez lenne a baja,de köszönöm,hogy feldobtad vele a napomat;D:))

2013. aug. 16. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!