Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha valakit a...

Szerintetek, ha valakit a képei alapján szépnek ítélünk meg, akkor a találkozásnál ettől még lehet pofára esés?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel az interneten. Láttunk egymásról képeket és ott csinosnak láttam. Szerintetek akkor élőben is tetszeni fog?

2013. aug. 12. 01:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Durván csalódhatsz.
2013. aug. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted 11es?
2013. aug. 12. 02:01
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehetnek rohadt fogai és 5 éves kép. Nem vicc!
2013. aug. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, remélem nem esek pofára, vagy legalábbis nem nagyot. :)
2013. aug. 12. 02:07
 15/18 anonim ***** válasza:

ha sportoló a csaj,akkor nem lesz bukta,legalábbis kevesebb rá az esély.

viszont a lusta féle nők tényleg simán mutatnak 5-6 éves képeket,aztán a randin meg egy bálna fogad.

2013. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csalódhatsz is meg lehet kellemes is a meglepeés. Én legtöbbször sajno a lányok jellemébn csalódok, de volt olyan is hogy régi képet rakott fel. Viszont volt néhány lány aki aztmondta hogy sokkal jóképübb vagyok mint képeken, de sajnos rólam nem lehet jó képet csinálni.
2013. aug. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hajaj, lehet pofára esés, de még mekkora:DD Főleg ha kinyitja az illető a száját, és a mocsok ömlik ki, meg a b.megolás.Ilyenkor hiába a szép külső:D
2013. aug. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Macii válasza:

elég nagy lehet a pofára esés

volt olyan korszakom mikor én is neten ismerkedtem, a csaj tök jól nézett ki, sok képet küldött magáról, webcamja nemvolt, jött a találkozás ideje, photoshop én így szeretlek, a csaj kb 30 kg-t vert rám, mellette még tajparaszt is volt

és ha még úgy is néz ki, ahogy a képeken, a személyisége eléggé visszataszító lehet-

2013. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!