Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annak sincs becsülete aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak sincs becsülete aki hosszabb chatelgetés után, első találkozásnál ott alszik a pasinál? Kiváncsi vagyok a közvéleményre

Figyelt kérdés

A példa esetemből kiindulva érdekelne..

Szóval egyideje már beszélgetek vele, szimpi, komolyabbnak tűnik, tekintve h 32 éves. Felutazok Pestre, amúgyis van ott állásinterjúm, és ő is mondta h menjek fel, találkozzunk ( eddig nem akartam stb) és maradjak ott nála hétvégére hogy jobban megismerjük egymást.

Benne lennék már, de hát inkább azt mondom h oké a tali, aztán majd meglátjuk. Nem a szex fogja meghatározni a véleményét rólam, nem?


2013. júl. 30. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
De.
2013. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja.
2013. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mondta vki h feküdj le vele?

Töltsd vele a h.végét azután lesz ami lesz.

2013. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

azt hozzáteszem hogy nem tűnik netes potyavadásznak, mert eddig volt pasim és igy is barátként csomót beszélgettem vele..fárasztottam stb.

sőt még összehoztam volna egy bnőmmel is, de nem jött be neki a csaj és újra velem elkezdett beszélgetni..

2013. júl. 30. 01:04
 5/8 A kérdező kommentje:
szex nélkül hogyan töltsek ott egy hétvégét ha bejövős, meg ha ő is oda lesz értem.
2013. júl. 30. 01:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nálam alszol semmi gond, minden más esetben ribíííííí!
2013. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az első talin már megfektethetnélek akkor annyit is érnél nekem..ez őszinte vélemény. 34/F
2013. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért is kellene lefeküdni vele? alhattok külön szobában, kanapén stb stb.

Ha lefekszel vele igenis egy könnyű préda vagy az mindegy h mióta cseteltek.

2013. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!