Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha valakit a...

Szerintetek, ha valakit a képei alapján szépnek ítélünk meg, akkor a találkozásnál ettől még lehet pofára esés?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel az interneten. Láttunk egymásról képeket és ott csinosnak láttam. Szerintetek akkor élőben is tetszeni fog?

2013. aug. 12. 01:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sőt, az elvárásaid miatt nagyobb is erre az esély ... csak jegyezd meg magadnak ,hogy szép de ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget
2013. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan lehet pofára esés, engem ért nagy meglepetés kamera után is. Pozitív meglepetés is volt azért, de mondjuk úgy gyakorlatilag egyszer.:D
2013. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már elég sok példát arra,hogy képeken teljesen máshogy néz ki valaki mint élőben.Na de sok sikert!
2013. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A photoshop világában bizony érheti az embert meglepetés.


Engem már háromszor is ért és nem feltétlenül pozitív értelemben. Volt olyan lány, ahol azon agyaltam napokig, hogy hogyan tudott olyan fényképet csinálni magáról...

2013. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem a képeken nagyon tetszik. Mekkora pofára esésre számíthatok, ha egyáltalán lesz?
2013. aug. 12. 01:40
 6/18 anonim válasza:
ha te azt tudnád, hogy mennyire fel lehet javítani egy képet photoshop-pal..
2013. aug. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ. Ha nagyon beakad a lábad, lehet eléggé nagy lesz.
2013. aug. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az en esetemben nem lehet pofara esni, mert eloben szebb vagyok, mint kepeken. :D

Nem vagyok fotogen..

2013. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére eddig csak pozitívan csalódtam. És bennem is.
2013. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, most kicsit megnyugodtam. És a testalkat mennyire látszik egy képen, vagy az mennyire változik. A kamera kövérítheti?
2013. aug. 12. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!