Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből lehet észrevenni, hogy...

Miből lehet észrevenni, hogy tetszek-e egy olyan fiunak, aki mindenkivel kedves, rendes?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanok történtek, h odajött megkérdezte, h jol vagyok-e, segithet-e vmit, amikor épp csináltam vmit, aztán még olyan, h kivitte a csomagom a buszhoz, a vállamra tette kicsit a karját, amikor hegyet másztunk és elfáradtam. De ezt majdnem mindenkivel megteszi. Honnan tudjuk,ki jön be neki? Alapbol nagyon félénk fiu.
2013. aug. 11. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát hasonló, mint én. Énis 99%-ban félénknek tünök, pedig amúgy nem félénk vagyok, csak hát... Szal hidd el, mindig van racionális ok. Ez a srác azért kedves mindenkivel, mert aki kedves, az kedves. Aki csak veled kedves, de mással nem, az nem kedves, az csak felakar téged szedni.


Namost, jobban jársz, ha te kezdeményezel, ha akarsz. Az a legtisztább, hidd el, mert bár én tudatnám a lánnyal, ha tetszik, ahogy azt mindig meg is tettem, de ő nem én. :)

2013. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÉS hány éves ez a filyú? :)
2013. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is mindenkivel kedves vagyok.. ezért van az, h mint kiderült szerelmes belém két csajxDDD a fiuk meg melegnek nézneek:DDD szerintem is Te kezdeményezz! :)
2013. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Esetleg ha tudsz a tekintetéből olvasni.

De jól mondja az előző válaszolo, neked kell kezdeményezni.


Amugy nektek nőknek, tetszenek az ilyen srácok?!

2013. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem nem ez tetszik benne, nagyon kedves fiú, ritka figyelmes meg minden, csak félénk és nem tudom kiismerni h mit akar! Nem kezdeményezek, nekem sincs önbizalmam,mert kövér vagyok és annyira nem is szép arcú, ugyhogy sztem én nem kellenék neki, de a szebb lányokkal is ezt csinálja, ők sem értik akar- e vmit.
2013. aug. 11. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha belédfarkal tetszel neki
2015. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!