Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz normális...

Miért olyan nehéz normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Olyat aki nemcsak jól néz ki, hanem kedves, udvarias, jófej, értelmes, megbízható és még férfias is. Néha azt is hiszem ilyen pasi nincsen, amelyik férfias lenne az egyben bunkó tahó és érzéketlen, erőszakos, agresszív, nem törődik a másikkal, más részük aki kedves arról meg kiderül hogy olyan kis tutyi mutyi meghunyászkodó, naiv és könnyen kihasználható. Az közös bennük hogy megbízhatatlanok, hazudoznak, szórakoznak az ember lányával, hülyének nézik és rögtön tovább állnak ha valaki csaj nem fekszik le velük rögtön. Van úgy hogy belenyugodok hogy normális pasik akiknél minden rendben van csak filmekben léteznek. (És nem vagyok csúnyaság mielőtt bárki ezzel jönne, ellenkezőleg, a végzettségemre is büszke lehetek). De van egy nőismerősöm (most ismertem meg) aki a férjéről áradozik milyen szuper pasi, milyen jól járt vele mert nem olyan mint a többi férfi, kedves, illedelmes, szellemes, mindig figyelmes vele és igyekszik őt boldoggá tenni, megjegyzi miből mit szeret. Amúgy a férjét is ismerem, diplomáciában dolgozik tényleg jó hallani amiket mesél minden témához tud mondani valamit és olyan pozitív jellem, lelkes. Mondhatni már irigylem bár én is találnék egy ilyen nagyszerű férfit. :-( Mert úgy látszik vannak, csak mind foglalt, lecsaptak rájuk vagy kihaltak és maradtak a selejtek.

2013. aug. 10. 00:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
2013. aug. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy a válasz az,hogy azért,mert feje tetejére fordult a világ.Mindenki csak dugni akar,kapcsolatot meg senki.Az eredmény meg az,hogy a legtöbben csak kihasználják a másikat.Ez a szomorú igazság.Senkiben nem lehet megbízni a mai világban és ez mindkét nemre vonatkozik.

Előttem is nem rég húzták el a mézes madzagot és jól pofára ejtettek és már nem hiszem el azt se,amit rólam mondott a leányzó.

A manapság kevés a normális ember,mert mindenki inkább csak züllik.

2013. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden nap elmégy a megfelelő emberek mellett, csak épp nem veszed észre őket amíg a tökéletest keresed. Amiket leírtál a diplomata férfiről azok csak kiragadott dolgok. Nincs olyan ember a földön aki 24/7 úgy viselkedik ahogy azt te elvárod.
2013. aug. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Vannak normális pasik.

A jóképű férfi persze hogy nagyképű,bunkó stb. mert azt hiszi övé a világ. Az átlagos kinézetűek között keresgélj,mert ők kedvesek,jó fejek stb.

Pl:nemrég volt egy szemtengely ferdüléses pasim. Nagyon jól éreztem magam vele. Humoros,figyelmes,kedves és nagyon jó fej stb.

2013. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem találsz normális pasit, mert a normális csajokkal vannak. Keress valakit a szinteden.
2013. aug. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

"Olyat aki nemcsak jól néz ki, hanem kedves, udvarias, jófej, értelmes, megbízható és még férfias is."

Attól, hogy fel tudod sorolni a számodra kedvező tulajdonságokat, még nem jelenti azt, hogy egy emberbe szintetizálva meg is vannak (ahogy vszeg benned sincsen meg az összes női pozitívum), és vszeg vmilyen arányban sok férfiben meg is lehet találni őket, csak te álmodozni jobban szeretsz.


"a férjét is ismerem, diplomáciában dolgozik"

Gondolom, mekkora simulékony nyalinger lehet, hogy mindenkinek meg tudjon felelni.


"Mert úgy látszik vannak, csak mind foglalt, lecsaptak rájuk vagy kihaltak és maradtak a selejtek."

Én is hasonlóan gyászosan látom a nőket...

2013. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A.R. válasza:
Ugyan ez van a normális nőkkel. Annyira normálisak, hogy amelyiket a legnormálisabbnak hittem kidobott 1.5 év meg eljegyzés után, hogy élni akar meg szabad akar lenni. Egyetemre jár, tanul, olvas, színházba jár, teljesen értelmiségi és mégis megcsinálta ;) ennyit a normális emberekről
2013. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Többek között én is ide tartozok csak nem akar egy normális nő sem megismerni! Csak az idiótákat vonzzák!
2013. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Először is próbálj lazán viszonyulni hozzá, ne irigykedj.

Másodszor, lehet külső szemlélőként "jó pasi" az illető, de van egy rakás olyan tulajdonsága, amit nem kedvelnél.


Biztos, te is megtalálod a neked valót majd.


De általában, az adoniszok azért olyanok, amilyenek, mert megtehetik, nem kell teperniük, mert a külső tulajdonságaik miatt ti nők, rajongtok értük.

Tehát arról az izmos testű, kockás hasú, de kedves, szuperjó humorral és még egyéb tulajdonságokkal rendelkező férfit nem fogsz találni.

2013. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

"Mert úgy látszik vannak, csak mind foglalt, lecsaptak rájuk vagy kihaltak és maradtak a selejtek."


Nálad mi a selejt?


külsőleg, vagy belsőleg?

2013. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!