Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz normális...

Miért olyan nehéz normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Olyat aki nemcsak jól néz ki, hanem kedves, udvarias, jófej, értelmes, megbízható és még férfias is. Néha azt is hiszem ilyen pasi nincsen, amelyik férfias lenne az egyben bunkó tahó és érzéketlen, erőszakos, agresszív, nem törődik a másikkal, más részük aki kedves arról meg kiderül hogy olyan kis tutyi mutyi meghunyászkodó, naiv és könnyen kihasználható. Az közös bennük hogy megbízhatatlanok, hazudoznak, szórakoznak az ember lányával, hülyének nézik és rögtön tovább állnak ha valaki csaj nem fekszik le velük rögtön. Van úgy hogy belenyugodok hogy normális pasik akiknél minden rendben van csak filmekben léteznek. (És nem vagyok csúnyaság mielőtt bárki ezzel jönne, ellenkezőleg, a végzettségemre is büszke lehetek). De van egy nőismerősöm (most ismertem meg) aki a férjéről áradozik milyen szuper pasi, milyen jól járt vele mert nem olyan mint a többi férfi, kedves, illedelmes, szellemes, mindig figyelmes vele és igyekszik őt boldoggá tenni, megjegyzi miből mit szeret. Amúgy a férjét is ismerem, diplomáciában dolgozik tényleg jó hallani amiket mesél minden témához tud mondani valamit és olyan pozitív jellem, lelkes. Mondhatni már irigylem bár én is találnék egy ilyen nagyszerű férfit. :-( Mert úgy látszik vannak, csak mind foglalt, lecsaptak rájuk vagy kihaltak és maradtak a selejtek.

2013. aug. 10. 00:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Hát most magamra ismertem. :)
2013. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%
Állok szolgálatodra bazze.
2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
:D
2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pasi van, csak te nem találtál még :)
2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
51%
Miből gondolod, hogy megérdemelsz egy ilyen urat ?
2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a kérdést azért fordítva is fel lehet tenni.
2013. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
55%
miért ti mit csináltok az ember fiával? én meg azt kérdezem hogy miért nehéz normális lányt találni aki 15 évesen még szűz és persze jól néz ki? NEM LEHET! ha válaszolsz erre majd én is válaszolok a te kérdésedre
2013. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
Ritka a jó pasi mint a nagy faszú ázsiaj;D
2013. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
50%

Magamra ismertem..habár azt hogy jól nézek-e ki csak te tudod eldönteni...

17/F

2013. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Amiért olyan nehéz normális lányt találni.
2013. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!