Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz normális...

Miért olyan nehéz normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Olyat aki nemcsak jól néz ki, hanem kedves, udvarias, jófej, értelmes, megbízható és még férfias is. Néha azt is hiszem ilyen pasi nincsen, amelyik férfias lenne az egyben bunkó tahó és érzéketlen, erőszakos, agresszív, nem törődik a másikkal, más részük aki kedves arról meg kiderül hogy olyan kis tutyi mutyi meghunyászkodó, naiv és könnyen kihasználható. Az közös bennük hogy megbízhatatlanok, hazudoznak, szórakoznak az ember lányával, hülyének nézik és rögtön tovább állnak ha valaki csaj nem fekszik le velük rögtön. Van úgy hogy belenyugodok hogy normális pasik akiknél minden rendben van csak filmekben léteznek. (És nem vagyok csúnyaság mielőtt bárki ezzel jönne, ellenkezőleg, a végzettségemre is büszke lehetek). De van egy nőismerősöm (most ismertem meg) aki a férjéről áradozik milyen szuper pasi, milyen jól járt vele mert nem olyan mint a többi férfi, kedves, illedelmes, szellemes, mindig figyelmes vele és igyekszik őt boldoggá tenni, megjegyzi miből mit szeret. Amúgy a férjét is ismerem, diplomáciában dolgozik tényleg jó hallani amiket mesél minden témához tud mondani valamit és olyan pozitív jellem, lelkes. Mondhatni már irigylem bár én is találnék egy ilyen nagyszerű férfit. :-( Mert úgy látszik vannak, csak mind foglalt, lecsaptak rájuk vagy kihaltak és maradtak a selejtek.

2013. aug. 10. 00:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Szóval ezért sírsz minden kérdés alatt, 66-os? Valaki visszautasított? :)
2013. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Mert "pasi" címszó alatt keresed.
2013. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló, ha ismernél engem és az életemet akkor megértenéd miért vagyok így kifakadva. Sőt ha ismernéd más nőismerőseimet akik annyira sem érdemlik meg (pl. buta vagy hisztis vagy nem is házias vagy nem figyel oda magára) a normális pasijaikat mint én, még jobban is megértenéd.


''én meg azt kérdezem hogy miért nehéz normális lányt találni aki 15 évesen még szűz és persze jól néz ki?''


Hogy miért kedves 7-es? Emlékszem mikor én gimis voltam én nem kezdtem ennyire korán de emlékszem egy akkori oszt. társnőm 17 évesen még az volt és mesélte hogy srác ismerősei cikizték te még szűz vagy? Sok gimis osztályban főleg manapság ciki egy lánynak 15 alatt még szűznek lennie, korán kezdik, aki még az azt a többi kis fruska aki nagy lánynak hiszi magát kigúnyolja a fiúk sem különbek. Túlesnek rajta kíváncsiságból, vagy mert szülők nem beszélnek velük erről vagy hogy ne lógjanak ki a sorból. Az osztályomban is a fiúk főleg azokat a lányokat keresték akikről tudni lehetett könnyen kaphatóak, nyilván hogy gyűjtsenek tapasztalatot.

Sok pasinak nem is számít vagy nem értékeli hogy egy lány még szűz. Döbbentem olvastam pasiktól ők nem kezdenének szűz lánnyal hogy nekik nem volt jó olyannal mert tapasztalatlan volt és mert bizonyos dolgokat vagy nem csinált meg vagy nem jól és jobb szeretik ha mindent megtesz és jól és persze tapasztalt.

Ennyit erről.

2013. aug. 10. 00:25
 14/43 anonim ***** válasza:
Ez nem válasz a kérdésemre, amit adtál.
2013. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

"Döbbentem olvastam pasiktól ők nem kezdenének szűz lánnyal hogy nekik nem volt jó olyannal mert tapasztalatlan volt és mert bizonyos dolgokat vagy nem csinált meg vagy nem jól és jobb szeretik ha mindent megtesz és jól és persze tapasztalt.

Ennyit erről."


Ezeket hívják élvezet hajhász numera vadászoknak.Én is ismerek ilyen embereket.Szerintem megtisztelő,ha egy lány odaadja a szüzességét.

2013. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
alapból kevés a normális ember. Ritka nagyon, és általában egy kevésbé normális párja van. Egész életed során várhatod, és csak akkor találkozol vele, ha mázlid van... nekem se sikerült még normális csajt találni, és már kételkedek benne, hogy valaha fgok egyáltalán.
2013. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

okos bagoly, megpróbálom máshogy megközelíteni a kérdést. Szerintem mindenkinek joga van a boldogsághoz egy olyan partner mellett akire vágyik, akivel úgy érzi harmóniában lehetnek egymással.

Valakinek jók a bunkó macsók, valamiért egyes nők az ilyen típusú pasikat kedvelik (én nem és nem értem mások mit szeretnek rajtuk), nekik az a tökély. Más számára meg pont jó az akit irányítani lehet. Nem vagyunk egyformák.


Én normális pasit szeretnék amilyet felsoroltam. Nem tartom magam rossz nőnek (de most nem kezdem fényezni magam), tanult is vagyok, művelt, nyitott vagyok az emberekre sokakat ismerek, mégis számos csalódást kellett átélnem, és minél többet próbálkozom és igyekszem megfelelni hogy még jobb legyek annál jobban kiábrándulok az emberekből.

Olyan pasik akik nekem megfelelnének azok vagy foglaltak, vagy döbbenetemre olyan nővel vannak akik mellett nem tudom mit keresnek mikor se nem különösen szép, nem valami okos igaz nem buta hanem átlag és úgy .... Semmiben sem kiemelkedő. Vagy az illető nő mellettük pont hogy buta vagy hisztis vagy mindkettő és nem értékeli hogy a pasija mindig a kedvére tesz neki jó legyen neki semmi sem jó. És olyanokon akad fenn amikre én csak legyintenék, nem törődnék vele.

Ha ezeknek a típusú nőknek összejött, sikerült, akkor nekem végképp járna.

2013. aug. 10. 00:41
 18/43 anonim ***** válasza:

Ezen dolgok egy részével már egyet tudok érteni.

Ettől függetlenül az nem valami korrekt, hogy más nőket ítélsz el csak azért mert szerinted ilyenek vagy olyanok, bár bocs.

Irigykedés helyett inkább keresgélj tovább, úgysincs nagyon más választásod. Jah de, bocs. irkálhatsz ide is feleslegesen.

2013. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
és idővel eljutsz odáig, hogy összejössz valakivel, aki az elvárásaid felének se felel meg, de már hiányzik, hogy legyen valaki melletted. Nekem is elég sok ilyen exem volt. Nem egy barátom kérdezte, hogy mit csinálok amellett a csaj mellett, meg ezerszer jobb barátnőm is lehetne. A probléma az, hogy lehetNE.
2013. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2013. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!