Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit annyira megkedvelsz, hogy nem számít hogy néz ki, te vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 09:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az ilyen szennylapok aztán marhára mérvadóak :D
2013. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha elolvasnád, láthatnád, hogy személyes tapasztalatokról van szó, meg kutatók által végzett megfigyelésekről.

De neem, igazad van, mindenki hülye és mindenki hazudik aki téged cáfol, nehogy elgondolkozz azon, hogy ebben lehet valami. :D

2013. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Akkor ti se mondtok teljesen igazat. Ha látnék példát ilyesmire, akár saját magamnál, akár ismerősnél, akkor elhinném, de sose láttam, és nem is fogok. Akihez nem vonzódtok külsőleg, abba ti nők egyszerűen képtelenek vagytok beleszeretni."

Mi igazat mondunk, te viszont nem, ha azt állítod, hogy az utolsó mondatod csak a nőkre igaz. :) Egyébként: a szépség a szemlélő szemében van (ezt már az ie. 3. században a görögök is tudták). Amit megszeretek valamiért, szebb lesz a szememben, még ha eredetileg nem is találtam szépnek. Így a belső vonzódásból kialakul a külső vonzódás.

2013. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen, persze, kutatók által végzett megfigyelések, hogyne. Ezek ilyen tipikus "brit tudósok" jellegű cikkek, fogadni mernék, h egy héten belül megjelent vhol egy olyan cikk is, ami ennek az ellenkezőjét "bizonyítja".

Márpedig én pl. beleszerettem már olyanba, aki nem vonzott külsőre, meg az utcán is rendszeresen látni jóképű férfiakat ronda nővel, ronda férfiakat viszont semmilyen nővel nem látni.

2013. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!