Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit annyira megkedvelsz, hogy nem számít hogy néz ki, te vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 09:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, utolsó, eddig csak nők írtak ide ilyen tapasztalataikról.
2013. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
És honnan veszed, h minden 100%-ig igaz, amit írtak?
2013. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
37%
szerintem igen. 2 ilyen embert is ismerek. nem a szépségük a legnagyobb erényük de mind2höz valamiért vonzódom, voltak időszakok mikor beléjük is estem :D vagy csak nagyon megkívántam őket...
2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%

#12

Gondolom az én történetemet kérdőjelezed meg, pedig szóról szóra igaz. Sőt, előttem is szép barátnői voltak. Optimista, jó a humora, okos.. Ezekkel a tulajdonságok megnyerőek a nőknél :)

2013. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a tulajdonságok egyetlen nőnek se számítanak. Valószínűbbnek tartom, h annyira nem is csúnya, vmi megfogott a külsejében.
2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

12# Te honnan veszed, hogy nem mondanak igazat? Miért tennék? Egyébként pedig onnan, hogy én is már számosszor leírtam, hogy a partnerem első találkozáskor külsőre nem jött be, lelkileg viszont addigra már nagyon is (mivel neten ismerkedtünk). Vonzódni sem úgy kezdtem hozzá, hogy külsőleg fogott meg, mondjuk azóta külsőre is sokkal jobb formába került, de még most sem lehet szép vagy jóképű vagy szuper testű pasinak mondani.

Most gondolom majd én is megkapom, hogy ez biztos nem igaz, vagy hogy biztos pénze van (hát nincs neki, sőt hitele volt, amit nagy nehezen nyögött ki idénre és a mindennapi megélhetésbe nekem is jócskán bele kellett adnom). Attól még, hogy vannak tamáskodók, akik minden szavamat leírják csak azért, mert nő vagyok, a tények ugyanúgy igazak maradnak.

2013. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#15

Attól, hogy veled (feltehetően) csúnyán elbántak, még nem kellene utálni az egész világot :)


"Nem is annyira csúnya" Nem mondtam, hogy csúnya, első látásra 10/4-5 öt adtam volna rá. De, hogy őszinte legyek, régebben nem hittem volna magamról, hogy ennyire odaleszek egy srácért, aki külsőleg nem tetszik meg túlságosan egyszerre. Fontos nekem a külső, de ő az egyéb pozitív tulajdonságaival annyira tudja ellensúlyozni, hogy az ő esetében nem érdekel, hogy nem izmos, és nem hűde jóképű.


Ahelyett, hogy itt szidnál mindenkit, aki rád cáfolt, inkább változtathatnál a pesszimizmusodon, mert így aztán esélyed sincs megtapasztalni azt, amiről mi mesélünk.

2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor ti se mondtok teljesen igazat. Ha látnék példát ilyesmire, akár saját magamnál, akár ismerősnél, akkor elhinném, de sose láttam, és nem is fogok. Akihez nem vonzódtok külsőleg, abba ti nők egyszerűen képtelenek vagytok beleszeretni.
2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bizonygasd csak a magad igazát, attól biztosan jobb lesz az életed :D
2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2013. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!