Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit annyira megkedvelsz, hogy nem számít hogy néz ki, te vonzódsz hozzá?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 09:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2013. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Létezhet.
2013. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is létezik ilyen :-)
2013. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 ivilicious ***** válasza:
Sosem számít a külső,ha a kisugárzása meg fog,meg valami megfog benne...utána meg úgy is ő lesz a legszebb nekem.
2013. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Létezik!!!
2013. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten nyilván számít, hogy hogy néz ki, mert ha taszító ránézni, akkor nem fogsz vonzódni. De az lehet, hogy nem számít, hogy nem szép, hogy pl. első látásra nem tartod vonzónak (taszítónak sem!), később vonzódni fogsz a lelki vonzalom miatt fizikailag is.
2013. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én megcáfolnám! Volt barátomat amikor megismertem nem vonzódtam hozzá sőőt még talán taszított is. De 3 hónapig minden nap kijött hozzám hóviharban is egyre többet voltunk együtt, megkedveltem, összejöttem vele elkezdtem vonzódni hozzá :)
2013. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Van akinél igen.
2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

Én itt ismertem meg egy srácot, órákig beszélgettünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk és akkor gondoltam arra, hogy mindegy hogy néz, kell nekem. :D

Másnap felvettük egymást fb-n, és amikor megláttam a képeit.. hát, nagyon nem volt az esetem, ráadásul eddig 2 barátom volt, mindkettő elég izmos, ő meg duci volt. De úgy voltam, hogy nem számít. :) 1 hónappal később találkoztunk, azóta együtt vagyunk és már kifejezetten helyesnek látom. :D

2013. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
Férfiaknál létezik, nőknél nem.
2013. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!