Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, hogy közeled...

Tetszik egy srác, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Az edzőteremben megtetszett egy srác és fogalmam sincs, hogy ott hogyan lehet leszólítani valakit. Pedig bizonyára sok módszer létezik, de én egyet sem tudok. Valaki segítsen, mert nagyon megtetszett és már csak egy kis ideig járhatok edzőterembe (a nyári tábor és a szünet vége miatt) és nagyon szeretném, ha beszélgethetnék vele!

2013. aug. 2. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
haha edzőteremben? :D 99% retardált önimádó nyomorék akik ott vannak xD
2013. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A testes hölgyek, 60 éves bácsik is önimádóak lennének? Te se sokat jártál még terembe!
2013. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
elsőnek igazat adok. első sorban a páwa félékre tartozik :D
2013. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha ő más? vagy lehet hogy nem, de mi van ha megismerem és bejön az idézem "retardált" feje?
2013. aug. 2. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol azzal amit írnak? Komolyzenészek, idős egyetemi tanárok, fiatal mérnöktanárok, kereskedők, tinik meg még ezerféle ember jár terembe akiket ismerek.


Kérdezd meg hogyan kell használni a gépeket, mióta jár, szerinte mit csinálj. Segítséget is kérhetsz egy gyakorlathoz, azt fiúk is szoktak.

2013. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébkét igen, fogalmam sincs miért mondják azt hogy csak páwák járnak kondizni. Van ott több idős néni meg rendes felnőtt ember is, ahova járok. Köszi az ötletet, szerintem ezt meg tudom csinálni meg hát legalább nem utalok arra vele, hogy tetszik, ő csak azt fogja fel hogy hozzászóltam. :D Remélem... :)
2013. aug. 2. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mondják, mert valahogy meg kell magyarázniuk maguknak hogy miért nem szükséges edzeniük....Szóval igazából ők a "faszagyerekek"... Persze szeretnének ők is izmosak lenni, csak nekik bűzlik a munka, ezért ilyen különféle agy utatványokkal bebizonyítják maguknak az igazukat. És am qvára irigyek is...
2013. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!