Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek?

Figyelt kérdés
Nyáron megismertem egy srácot. Aztán kiderítettem a nevét. Aztán visszajelölt. Aztán rá kb. egy hónapra megböktem. Erre rám írt,hogy honnan ismerem? Elmondtam neki,hogy hol láttam. Aztán váltottunk pár szót és ennyi. Viszont tökre bejön. Szerintetek merjek írni neki?

2012. okt. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
you're a jerk are you?
2012. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Határozott léptekkel.
2012. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
ez a megböktem krvavicces dolog biztos 13 éves vagy inkább fogalakozz a körmeiddel jobban jársz
2012. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami értelmesebb választ esetleg kaphatnék?
2012. okt. 27. 22:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem 3-aska te menj szépen egy farakás közelébe. Ott vannak ilyen tuskók, mint te. És nem vagyok 13...jóval több
2012. okt. 27. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan,mit veszíthetsz?
2012. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első értelmes választ! Mit írjak neki?
2012. okt. 28. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!