Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt mire véljem?

Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy külföldi lánnyal még május elején. Rengeteget beszéltünk, naponta 3-4 órát, hetekig. Elmondta, hogy tetszem neki, én is, hogy ő is tetszik nekem, és ezzel el is intéztük az egészet, hiszen óriási a távolság.

Ezután még hetekig keresett engem, bocsánatot kért, ha nem tudott feljönni a megbeszélt időben, tehát látszott rajta, hogy fontos neki az a napi pár óra beszélgetés.

Most ugyanúgy keres, de 20-30 perc késéssel válaszol, vagy egyeltalán nem válaszol, és kijelentkezik. Másnap ugyanúgy keres, beszélünk 10-20 percet, majd megint eljátsza ezt.


Már nagyon idegesít, mert elmondása szerint ő még mindig szeret velem beszélgetni, és ezt alátámasztja azzal is, hogy keresi a társaságom, de akkor miért nem válaszol? Miért lép le a beszélgetés kellős közepén?

Mit csináljak, hogy minden újra a régi legyen? Nekem ő nagyon fontos, és nem szeretném elveszíteni.


2013. júl. 26. 03:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg: Ha tudod a keresztnevét, az véletlenül nem G-vel kezdődik? Egyébként kérdezz rá. Én is ebben a cipőben járok (azért is kérdeztem), és eddig ez segített leginkább, és a megértés. Persze ne támadd le, csak óvatosan kérdezz rá.
2013. júl. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem G-vel kezdődik. :)

Már kérdeztem, hogy miért viselkedik így, mert volt egy időszaka mikor flegmán válaszolt. Azt mondta nem tudatos, észre se vette, hogy máshogy beszél velem. Utána kb. 1 hétig minden rendben volt, aztán kezdte elölről.

Teljesen őszinték vagyunk (voltunk) egymással, hiszen nincs okunk hazudni.

Abból, hogy még keres, azt veszem le hogy érdeklem, fontos vagyok a számára, de ha beszélgetünk úgy érzem le se szr.

2013. júl. 26. 04:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszi, akkor mással szenvedünk. :)

Amit el tudnék képzelni, hogy történt valami rossz, de titkolni szeretné, vagy közben mással is lefoglalja magát. Saját esetemből tudok példát, de ez valószínűtlen. Mert itt a szerencsejáték okozza pontosan ugyan ezt.

2013. júl. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindketten ismerkedünk másokkal, azonban ez eddig nem okozott problémát, a kapcsolatunk csupán baráti a távolság miatt. Be is szoktunk számolni egymásnak a sikereinkről, vagy épp a negatív tapasztalatainkról, de most nem történt ilyesmi. Amíg be volt esve egy srácnak, naponta képes volt 5-6 órát egyhuzamban beszélni velem. Most meg teljesen érdektelennek tűnik...
2013. júl. 26. 04:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam hazai csajokkal volt hasonló, szerintem egész egyszerűen megunják a lányok, hogy sosem találkozhatunk. Nálam is azzal jött az egyik, hogy utazzak le hozzá, ha akarok tőle valamit. Én is unom ezt a távdolgot, de hát ilyen a netes ismerkedés.
2013. júl. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kijelentkezik, mert 10 perc utan, ha tetlen, akkor eltunik a zold kor. szoval az, hogy lelep az nem tuti, viszont valami massal van elfoglalva, de nagyon, ezt kene kideriteni, hogy mivel.

velem is ezt csinalja egy srac, de o mondjuk 10 percenkent ir..

2013. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Skype-on beszélgetek vele. Biztos vagyok benne, hogy az üzeneteimet látja, mielőtt elmegy.

Másnap mintha semmi se történt volna újrakezdi az egészet.

Régen meg 15 perces művelet volt az elköszönés, folyton panaszkodott, hogy nem szeretne még menni, de már nagyon fáradt, de legszívesebben egész éjjel velem beszélgetne, stb.

Egyszerűen nem értem, mi változott.

Már nem olyan jók a beszélgetéseink, értem én, de ebben ő a hibás, eddig tartalmasan válaszolt, elmondta a véleményét, most pedig lerendezi egy "haha"-val, vagy egy "lol"-al, és tulajdonképpen csak kérdésekre válaszol.

De akkor miért keres?

2013. júl. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!