Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Utál engem? Mire véljem?

Utál engem? Mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy srác akiné régóta szerelmes vagyok ( de ő ezt nem tudja) Mondhatni heti kétszer is találkozunk néha. Olyan helyen dolgozik ahol sok ember fordul meg. Elmennek mellette az emberek akik ismerik őt csak úgy, mint én. Mindenkinek köszön: szia,helló,csá. Ha én elmegyek mellette nekem nem köszön és olyan közönyösen néz( de ismerjük egymást, nem

vagyunk beszélő viszonyban, de tudunk a

másikrólt) viszont néha ha csak úgy ránézek sokszor bámul, és néha olyan fejet vág,mintha hozzám akarna szólni,de nem teszi. Ezt most mire véljem? Nem kedvel,de soha nem ártottam neki semmivel



2013. júl. 18. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak elsőre nem szimpatikus emberek...

de mégse akar bunkó lenni

talán?!:D

2013. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így látatlanba azért nehéz megmondani, hogy mi lehet. Most így elsőre az ugrott be, hogy mi van, ha valaki más mondott rólad neki valamit, ami miatt ilyen veled?

Mondjuk lehet hülyeség ez, mert én nem viselkednék így valakivel, akit nem igazán ismerek csak azért, mert valaki rosszakat mondott róla. De lehet vannak olyanok, akik viszont igen.

2013. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha igaz,hogyan tudhatnám meg,hogy ez történt? ( tőle nem kérdezem meg)
2013. júl. 18. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de lehet tényleg nem ez a baj. Egyébként nincs egy közös ismerősötök pl., akivel mindketten jóban vagytok? Esetleg attól az illetőtől lehetne megkérdezni, hogy nem tudja-e miért ilyen veled? Jobb ötletem nincs.
2013. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van közös ismerősünk, csak ő elmondaná a srácnak,hogy róla kérdezősködöm :-S

Köszönöm a válaszokat

2013. júl. 18. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!