Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett mindenki pedofób?

Miért lett mindenki pedofób?

Figyelt kérdés
Felnőtt fiatal, koromnál sokkal fiatalabbnak kinéző srác vagyok és a tini csajokkal (13-15 évesekkel főleg) sokkal jobban kijövök, mint a korombeli túl komoly, túl merev csajokkal. Egy tini csajjal lehet hülyéskedni, poénkodni, huncutkodni, jobban vevő a szexre is, kiváncsi milyen a csók stb. Szerintem nagyon cukik és igen már több lányt is én tanítottam meg csókolózni például, de én nem érzem ezért rosszank magam, viszont a környezet, társadalom folyton ezt akarja velem éreztetni és ez rosszul esik. Pedig nekem is van érző szívem, nem erőszakoltam meg egy lányt sem, mindig ők maguk akartak velem lenni, mégis úgy kezelik a hozzám hasonló embereket, mintha valami halálos bűnt követtek volna el. Lassan már a homoszexuálisokat is jobban elviselik, pedig ez tök normális dolog, hogy valaki egy fiatal lányhoz vonzódik, nem a csecsemőkre és 6 évesekre! Azt én is elítélem természetesen.
2013. júl. 25. 00:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szóval te is egy szánalmas pcs vagy, mint a korodbeliek lassan 3/4-e... Hát jó, több 17-19 éves lány marad nekem. :)

Egyébként, nehogy azt hidd hogy nagy pnci mágnes vagy. A 13-15 éves lányok ráakaszkodnak szinte minden átlagos vagy annál jobb kinézetű, pár (?) évvel idősebb srácra. Egyszerűen bennük van annyi, hogy lekoppintják őket finoman, és nem befolyásolják, nem használják ki őket.


És fiatal lányok, itt az újabb példa: Az, hogy a lányok korábban érnek hülyeség. Ez a gyík pl. pont hogy éretlen (vagy csak balfsz a korabelieknél), és azért keres fiatal lányokat. Ti meg azért mentek az idősebb pasikhoz, mert érettebbek. Ezt a logikát! :)

2013. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Látom, maga a kérdés,senkinek nem tűnt fel.

Mindenki mondja az általa helyesnek vélt mantrát. Azt nem értem, hogy ha ti is pedofóbok vagytok, akkor mi a francot törődtök azzal, hogy ki kezd ki egy gyerekkel, vagy fiatal lánnyal?


Mert a pedofóbia, az a gyerekektől való beteges félelmet, szélsőséges esetben gyerekgyűlöletet jelent.

2013. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!