Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett mindenki pedofób?

Miért lett mindenki pedofób?

Figyelt kérdés
Felnőtt fiatal, koromnál sokkal fiatalabbnak kinéző srác vagyok és a tini csajokkal (13-15 évesekkel főleg) sokkal jobban kijövök, mint a korombeli túl komoly, túl merev csajokkal. Egy tini csajjal lehet hülyéskedni, poénkodni, huncutkodni, jobban vevő a szexre is, kiváncsi milyen a csók stb. Szerintem nagyon cukik és igen már több lányt is én tanítottam meg csókolózni például, de én nem érzem ezért rosszank magam, viszont a környezet, társadalom folyton ezt akarja velem éreztetni és ez rosszul esik. Pedig nekem is van érző szívem, nem erőszakoltam meg egy lányt sem, mindig ők maguk akartak velem lenni, mégis úgy kezelik a hozzám hasonló embereket, mintha valami halálos bűnt követtek volna el. Lassan már a homoszexuálisokat is jobban elviselik, pedig ez tök normális dolog, hogy valaki egy fiatal lányhoz vonzódik, nem a csecsemőkre és 6 évesekre! Azt én is elítélem természetesen.
2013. júl. 25. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon szép és jó, de hány éves is vagy?
2013. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad a korod...
2013. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert egy tízen éves befolyásolható.. És a homoszexuálisokat még jó hogy elfogadják mert ott mindkét fél magátol döntött így. Már bocsáss meg de hánynom kell a fajtádtól..
2013. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy egy 18 éves srác barátkozhat-e egy 15 éves lánnyal? Igen. De ha Te 25 vagy és 13 éves lányokkal barátkozol az már gáz. Én is szeretem a fiatalabb lányokat, mert hát ez így van rendjén, de mindennek meg van a határa. Bár én is találkozom olyan emberekkel akik a 15 éves lányt megvetik, sőt olyan sráccal is találkozta,m, hogy 19 volt és 20-n éves nőkkel akart kezdeni, de pont letojom őket, mert ez még rendben van, de amit fentebb írtam az már nincs!
2013. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah, 18/F
2013. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem látjátok a lényeget: a kor az csak egy szám.
2013. júl. 25. 00:33
 7/12 Bummer ***** válasza:

Én 30 vagyok a párom 20 éves. Idén jöttünk össze de 3 éve ismerem. Mivel tudva levő, hogy ő mennyivel érettebb és más ambícióval rendelkezőbb sok idősebb nőnél is, így ránézésre senkinek se tűnik fel a korkülönbség, a környezetünk, meg a családja meg szinte ugrál örömében, hogy velem van. Viszont mi nagyon komoly kapcsolatot tartunk és inkább a személyes egymásra találás és az érzelmek voltak az okok, a kor jelentéktelen volt.

Nem mindegy hány évesen milyen indokokkal kezd valaki idősebbel vagy fiatalabbal.

A társadalom meg egy dolog. Bezzeg, hogy Faludy és Kodály mennyire fiatal nőkkel kezdett nem számított annyira "törvénytelennek" hisz híres művészekről beszélünk.

2013. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"a kor az csak egy szám."


Azért ezzel óvatosabban fogalmaznék egy kicsit...ha 18 évesen tanítasz csókolózni egy lányt, ám legyen. Na de afölött már gáz. Hiába is próbálod szépíteni, nem helyes.

2013. júl. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Froncsi ***** válasza:
Csak egy szám? Te elég hülyén gondolkodsz. A számok mögött tapasztalat, érettség rejlik. Na az számít, nem maguk a számok!
2013. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jacko, te vagy az???!444
2013. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!