Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi azt mindenki,...

Miért hiszi azt mindenki, hogy hozzám egy visszafogottabb lány való?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves, eléggé zárkózott fiú vagyok. Bnőm nem volt még, a lányok akikkel beszélgettem, azt mondták, hogy hozzám a visszafogott, könyvmoly lányok akik ritkán beszélgetnek valók. Én már próbálkoztam olyannal, de vhogy nem volt közös téma, gyakori volt a kínos csend, ellenben egy elevenebb lánnyal eltudok hülyülni, persze, ha Ő is érdeklődik irántam és nem flegmázik. Azért számítok zárkózottnak, mert nem jó pofizom minden paraszttal aki alfa hímnek gondolja magát, nem lógok azokkal akik a társaság közepének vagy az osztály magjának számítanak, mert azok általában nagyon beképzelt emberek. Csak azokkal beszélgetek, akik érdekelnek és csak velük veszek részt bármilyen közösségi eseményen. Viszont mivel ,,bezárkózott" vagyok, ezért automatikusan ez azt jelenti, hogy a sznob lányok valók nekem. Miért van ez? Hozzám hasonló fiúk! Ti Nektek milyen lányok jönnek be?

2013. júl. 16. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok mint te, csak annyi különbséggel, hogy nekem felvágták a nyelvem rendesen. Kerek-perec megmondom, ha valami nem tetszik. Nem tetszenek a könyvmoly lányok, mert tényleg nekem sincs témám velük, pedig a kommunikációban nagyon is otthon vagyok. :) Azt a réteget keresem, akik nem ribik de nem is könyvmolyok. Na meg 20+ évesek már. Az a baj, a ribik túl idióták, azért nem lehet velük beszélgetni, a molyok meg túl csendesen, azért nem. Meg úgy eleve az emberek 90%-a csak saját magával foglalkozik, kérdezni képtelen.
2013. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!