Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy minnél csendeseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy minnél csendesebb és visszafogottabb egy lány annál mocskosabb a fantáziája?

Figyelt kérdés
Ha igaz miért van így?
2013. jún. 11. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
igaz
2013. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miééért?
2013. jún. 11. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinél így van, annál elképzelhető, hogy ezt a "mocskosabb fantáziáját" próbálja ellensúlyozni a viselkedésével, hogy a viselkedése alapján ne lehessen következtetni a gondolkodásmódjára.
2013. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak magamból tudok kiindulni.Alapból nem vagyok egy társaság közepe típus,magamat leginkább távolságtartónak,kicsit hűvösnek,visszahúzódónak mondanám.A magánéletben viszont szeretek felszabadult lenni.Szerintem a legtöbb csendes és visszafogott ember a magánéletében kompenzál.Társaságban a barátom is hasonló típus,mikor kettesben vagyunk,egészen más.Valahogy le kell vezetni,ki kell élni,ami belül minden fajta emberben ott munkálkodik.Csak,van,aki kiteregeti,van,aki rejtegeti.
2013. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan vagyok amilyennek leírtál... a kérdésedre a válasz: igen az én fantáziám mocskos.. de nem hiszem , hogy mindegyiknek mocskos lenne. ez egyéntől függ.
2013. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!