Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy temperamentumosebb, hevesebb lány jól meg lehet ketteseben egy visszafogottabb fiúval? 16/f

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy kettesbe sétálnak vagy bármit csinálnak ketten. A lány hozzá van szokva a hülyéskedéshez meg a röhögéshez. A fiú benne van mindenbe, de sose ő kezdi a hülyeséget.
2010. jan. 2. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem jól meglehet :D:D amúgy hogy hívnak? mert ismerek egy ilyen párost :D
2010. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

hát, elég érdekes lehet. de működhet.

ellentétek vonzzák egymást.

2010. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem minket ismersz.:D

Hasonlítunk am, csak én szégyenlős vagyok, meg visszafogott, ő meg pörög.

2010. jan. 2. 13:14
 4/21 A kérdező kommentje:
Van amikor én is bepörgök, de valamikor kuka vagyok. Nem vagyok emberekhez szokva annyira. Ő meg mindig társaságba van.
2010. jan. 2. 13:16
 5/21 anonim ***** válasza:
attól még elárulhatod a keresztneved :P és honnan tudod, hogy nem ismerlek?? :P és sztem lehet, hogy elsőre fura páros lesz, de lehet nagyon jó kapcsolat is :)
2010. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Persze, abból lesznek a papucsférjek is :D
2010. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem ismersz hidd el.:D

Én papucs? Egyáltalán nem jellemző. Azért, mert nem röhögcsélek minden kis dolgon, meg nem én vagyok a hang,attól még nem vagyok papucs.

2010. jan. 2. 13:55
 8/21 anonim ***** válasza:
attól, hogy elárulod a keresztneved, nem leplezed le magad... nah... mondd csak el :P
2010. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
:O IGEN!! :D én vagyok a lány és te meg a fiú. 16/L pont ilyen helyzetben vagyok asszem.
2010. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném mert a lány 15 éves.:D Mondom, hogy tényleg nem ismersz már csak azért sem, mert nem is egy helyen lakunk. :D
2010. jan. 2. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!