Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini csajok miért hiszik...

A tini csajok miért hiszik azt, hogy nekik bármilyen tiszteletlen dolgot meg lehet tenni a fiúkkal? Hogy majd mindenki elnézi ezt nekik?

Figyelt kérdés
Engem kiakaszt, ha egy csaj nem tud köszönni, főleg úgy, hogy én köszöntem neki előzőelg. -.- Másik, ne beszéljen már velem úgy egy csaj, mintha a papucsa lennék vagy az inasa. -.- Hiányzik a régi rendszer, amikor a férfi volt az Úr az házban. -.-
2013. júl. 22. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

A pasik miért hiszik azt, hogy nekik bármilyen tiszteletlen dolgot meg lehet tenni a lányokkal? Hogy majd mindenki elnézi ezt nekik?


ez visszafelé pont annyira igaz

2013. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Kort irhattál volna ... 2. Szintúgy szánalmas ha egy nővel beszélnek úgy mint egy papuccsal..3. Ma már él az egyenlőség tehát ha nem tetszik menny öld meg magad..
2013. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy "amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten"

Ha bunkóznak, akkor te is legyél velük bunkó, ennyi.

2013. júl. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a pasik k*baszottul a külsőre adnak már csak, és amelyik tini csaj jól néz ki, annak udvarolgatnak, ezáltal ő kellő önbizalmat kap ezekhez a dolgokhoz...
2013. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a sok idióta között nincs egy sem, aki visszaszólna nekik. Én is találkoztam olyan csajjal tavaly, aki nagyon buta és kegyetlen bunkó volt, elég ocsmányul is beszélt. Mégis, a sok agyatlan idióta ott volt mindig körülötte. Ha csak egy is lett volna, aki beszól neki, már nem lett volna ekkora arca.
2013. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem mindenki.

Ezt csak az ostoba beképzelt csajok szokták így csinálni, akik azt hiszik magukról, annyira szépek, hogy elbűvölik a pasit, és az minden kérésüket teljesíti. Holott mindkét félnek elvileg figyelni kéne a másikra, a kapcsolatok nem én vagyok a főnök, te pedig a csicskám alapon működnek, mint a filmekben, csak ezt a ribik nem értik meg...

2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!