Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van a tini csajokkal már...

Mi van a tini csajokkal már senki sem akar ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés
Ráírok fészbukkon csajokra és tök bunkók meg flegmák, most már nincs egy lány sem, aki szeretne ismerkedni egy fiúval ezek szerint? Hát hogy találjak így egy rendes szeretgetnivaló aranyos, de perverz, huncut, szeximádó lányt? :D
2013. júl. 18. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg élőben...
2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexpartner-keresőn
2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem a neten élik az életüket! Neked is ezt kellene tenned!
2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
írj rám,új ismeretségeket szeretnék :) de ha perverzkedsz lekeverek egyet
2013. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Élőben sem szeretnek ismerkedni. :D
2013. júl. 18. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
rendes, aranyos, de perverz? hát te hüly.e vagy... :D :D
2013. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább... Vannak ilyen felgma qurvák. Próba szerencse :D Vannak azért jó fej lányok is.. :)
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neten nem találsz ilyet! Én ez miatt már nem is ismerkedek neten. Élőben több esélyem lenne, ha tudnám mit kéne tenni és meg is mernék tenne ezt-azt. Pl.: tegnap elmentem az utcán 3 csaj mellett és azt halottam, hogy ,,szólítsd meg, ha ennyire akarod", meg ,,de, hülye vagy, már el is menekült". Bár azok eléggé qurva beütésűek vtak és abból ítélve, hogy a biciklis sávon mentek túl okosak sem lehettek, de akkor is ez egy férfi embernek növeli az egóját és még ez is sokkal élvezetesebb, mint ezek a netes sz*rok. :D
2013. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
itt is találsz :D
2013. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!