Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért bújkálnak azok a lányok,...

Miért bújkálnak azok a lányok, akik jellemre értékesek, miért ezek a külsőre szép, de belül üres, kegyetlen, felszínes, magamutogató csajok vannak mindenfelé már neten is meg úgy a városban is?

Figyelt kérdés
Kimegyek a városban, na nézem hol lehet egty rendes lány, de mindenhol csak magamutogató ribizlinek kinéző csajt látok, én alapból kerülöm a szép lányokat, mert már tudom, hogy milyenek jellemre, egy egyszerű átlagos lányt keresek, aki nem kövér, de mégsem tökéletes külsőre, mégsem találok ilyen lányt, pedig ők nekik van szívük és nem csak a külsőre, vagyonra mennek.
2013. júl. 21. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert a pasik is külsőre mennek!!!! Nem látnak az orruknál tovább!
2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a belsőt tartod fontosnak, akkor ne utcán keresgélj, mert a belső értékek sose fognak kiderülni! :)

Járj társaságba, lehet pl. cseten is beszélgetni (képcsere nélkül), és akkor kiderül (idővel), hogy a számodra fontos értékek megvannak-e egy lányban vagy sem. Utcán ez sose fog kiderülni :)

2013. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Tévedésben vagy. Az emberi értékek nincsenek összefüggésben a külsővel. Sőt, az ilyen látszatra plázacicák valójában nagyon törékeny lelkűek, míg a rendes lányok csak azért rendesek, mert nem volt alkalmuk kibontakozni. De mindegy, hülye vagy és kész.
2013. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt az oldalon tudok párat akik jellemre értékesek,

de nem mondom meg kik azok :)

2013. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bujkálnak az értékes lányok, egyszerűen csak kihalófélben vannak, és annak a kevésnek is mindnek van pasija.
2013. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azért öltöznek úgy, mert ere van igény. Ha a legtöbb pasi a visszafogott csajokat szeretné, akkor nyilvánvalóan úgy öltöznének :) Azt viszont nem tudom, hogy függ össze nálad az öltözködés és a belső értékek. Az egyik csoporttársam kinézetre vérbeli plázacicus, de az egyik legkedvesebb és viccesebb csaj, akit valaha ismertem.

19/L

2013. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#5 Cáfolom, a rendes lányok azért vannak kihaló félben, mert nem kellenek senkinek sem! :(
2013. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért visszafelé se általánosítsunk 7-es :)

én rendes vagyok mégis kellek pasiknak. De tény, hogy a cicababák népszerűbbek a pasik körében, nyilván azért választják sokan ezt a stílust.

2013. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Ha rendes lánynak gondolod magad, és mégse kellesz senkinek, akkor v van vmi defekted, v nagyon magasra teszed a mércét, és csak a legjóképűbbeket veszed férfiszámba.
2013. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!