Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy lányt egy...

Megismertem egy lányt egy hónappal ezelőtt, ő 22 én 26 éves vagyok, nem mutattam jelét annak, hogy tetszene, de ő sem, ennek ellenére tetszik, lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben több lánynál/nőnél próbálkoztam és mindég égés lett a vége,most ezért nem léptem még és lehet nem is fogok!?
2013. júl. 19. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?! :) én sem mutatom ki a fiúnak hogy tetszik de attól még tetszik!

Próbálj meg vele beszélgetést kezdeni, kedveskedj neki,elég az is kezdetnek,ha csak apró figyelmességeket teszel. Ha vevő rá akkor elhivhatod egy kávéra,sütire vagy bármi másra.

2013. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem pofozott meg addig van esély :D Nah jó ez nagyon kisarkítva, de amíg nem érzed magad mellette kellemetlenül, az azért van mert nem mutat utálatot feléd.
2013. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!