Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátkozna valaki egy magányos...

Barátkozna valaki egy magányos bp-i sráccal (25/f)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért vagy magányos.
2013. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet róla szó
2013. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

régen nagyon sok barátom volt, de volt egy depressziós időszakom (2-3 év) és az összes barátomat elvesztettem, eltávolodtunk egymástól. nem tudták miért tüntem el, hogy problémáim voltak...ezt utólag nem is lehet elmagyarázni, olyan, mintha kifogás lenne.

Most egy barátom sincsen, és nagyon nehéz úgy elkezdeni, hogy nincs senkim. Sosem gondoltam volna hogy egyszer tényleg nem marad senki barátom

2013. júl. 18. 23:57
 4/7 anonim válasza:
:/
2013. júl. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodtál közösségbe járáson? Esetleg bárminemű hobbi a videojátékoktól kezdve az agyagedény készítésen át a barbizásik bármi?
2013. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretek barátkozni :)
2013. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szívesen barátkozom veled. Írj légyszi privátban egy kicsit hosszabb bemutatkozást, s aztán írok én is. :)


21 f bp

2013. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!