Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van aki barátkozna? Aki magányos?

Vivien0109 kérdése:

Van aki barátkozna? Aki magányos?

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam pedig annyi ember szaladgál az utcán és én eggyet sem ismerek közüllük... Mindig írigy vagyok amikor látom ogy mások a barátaikkal mennek ide-oda a villamoson, utcán. Vannak mások is akik így éreznek vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Pedig mindig próbálkozok de csak a felszinességig jut el a dolog aztán meg csalódott vagyok. Van még így valaki, aki beszélgetne, barátkozna?


21 L



21 l


2012. febr. 17. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk. :)
2012. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csetelj,társkeresőkön lófrálj,vagy csak írj nekem én is barátkoznék,sajna messze vagyok otthontól és szintén egyedül

25/f

2012. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Truedavidov válasza:
Én szívesen barátkoznék. 21f
2012. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne strapáld magad,ez csak egy feltűnési viszketekségben szenvedő tini,nem akar ez barátkozni
2012. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, énis ezt érzem, mikor látom hogy mindenki tele van ismerősökkel, mindig van kihez szólniuk, nekem pedig nincs. Régebben voltak ismerőseim, de barátaim soha. Mára ezek az ismerősök is eltűntek mellőlem. Szükségem van szórakozásra, társaságra, elmennék néha 1-2 jó buliba mint más, de nincs kivel. Olyan mintha csak velem lenne így, hogy magányos vagyok. Az utolsó válaszoló mondata elgondolkodtató, nemtudom hogy van e benne igazság.
2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:/nem tudom h mennyire aktuális még de én szívesen barátkoznék:)

18/L

2012. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!