Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira magányos...

Mit tegyek? Annyira magányos vagyok!

Figyelt kérdés
Régen még volt 1-2 barátom, de már nem tartom velük a kapcsolatot. Most egy sincs. "És még barátféleségeim" sincsenek. Egy lány van és egy fiú van, akikkel úgy jóban vagyok és szoktunk beszélni, de senki más. Barátom van most 2 hónapja, vele egész jól elvagyunk, de nem vagyunk sem barátok, sem lelkitársak. De nélküle most azthiszem öngyilkoshajlamaim lennének. Annyira nem is szeretem az embereket. Csalódtam már sokat. Kihasználtak a "barátaim". Mindenki annyira önző, és csak magukkal foglalkoznak. A barátom, és a nagyon közeli családom azok, akik még tartják bennem a lelket, bár ők sem tudják, hogy ilyen problémáim vannak. Annyira jó lenne néha beszélni valakivel, úgy, hogy ne legyen bennem egy fajta feszültség. Hogy ne érezném azt, hogy kinevetnek, hogy őszintén érdeklődnének.
2011. dec. 28. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
interneten chat? vagy kimész koncertre stb. bárhol találhatsz nyitott embereket!
2011. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd magadban a hibát.
2011. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is önző vagy és csak magaddal foglalkozol. Talán kicsit túl sokat vársz el az emberektől.
2011. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a kérdésem, hogy te csak elvárod, mint a többség, hogy hallgassanak meg, vagy te is szívesen meghallgatod mások gondját baját? Vagy épp meghallgatod, de rohadtul nem érdekel, és alig várod, hogy a lelki szemetest a másikra zúdíthasd?

Szóval ha nem szívből jövő és kölcsönös, akkor ne csodálkozz. Amit elvársz, azt kell adnod.

2011. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen meghallgatnám, de úgy érzem, hogy nem igazán bíznak meg bennem az emberek. Én úgy gondolom, hoyg nem adtam rá okot, de igen. valahol tudom, hogy az n hibám, csak nem tudom, hogy hol és mit rontottam el.
2011. dec. 29. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!