Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha teljesen magányo...

Mit tegyek ha teljesen magányos vagyok? Ezek az ábrándozások az igazi énemet tükrözik vissza?

Figyelt kérdés
Hosszú-hosszú ideje nincsen senkim. Néha lesz pár kapcsolatom, ami hetekig, hónapokig tart de aztán mindig megszűnik, és nem miattam... Van hogy hónapok telnek el úgy, hogy csak itthon ülök egész nap és gépezek. Régebben csináltam mást is ezen kívül (olvasgattam, városba mászkáltam stb, de már unom magam egyedül...) Itthon a családom visszahúzódónak és magamnakvalónak ismer, mert soha nem megyek sehová, nincsenek barátaim. Sokat álmodozok, eljátszom hogy társaságban táncolok, elmegyek valakivel erre-arra, beszélgetek valakivel, együtt fekszek valakivel az ágyban és oldalra fordítom a fejem hogy a szemébe tudjak nézni, stb. Néha még hangosan is... Az interneten is javarészt azzal töltöm az időt, hogy olyasmit nézek amiről álmodozom. Kiépítettem magamnak egy "álomvilágot" a zord és unalmas valóság helyett.
2013. júl. 9. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hokizz.
2013. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az életet úgy kell felfogni mint egy utazást, aminek egyszer vége, viszont nem a cél a lényeg, hanem maga az út, és ezt az utat megtölteni mindennel ami boldoggá tesz, legyen az zene, sport, utazás, bulizás, akármi. Nem szabad belefásulni a hétköznapok monotonitásába ha minden napod ugyanolyan és már unod az életed, MERJ változtatni, hiszen senki nem fogja megtenni helyetted, csak te tehetsz lépéseket és ne félj az újtól, az ismeretlentől, hiszen ha most boldogtalan vagy, annál már csak jobb lehet ha mersz új irányba nyitni! Utálod a munkád? Válts! Szívesen kimennél külföldre? Menj! Szakítani akarsz a pasiddal, de félsz hogy egyedül maradsz? Szakíts! Ébredj fel és kezdj el élni!
2013. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Próbálj megint kicsit szórakozni, és keresd fel a régi haverjaidat:)) Nem lesz ez így jó ha ezt fogod a továbbiakban is csinálni sztem..:/ Az amber társasági lény!:) És ha ilyeneken gondolkzol akkor biztosan szertenéd is!:) Légy bátrabb:)
2013. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok rá.
2013. júl. 9. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
Pedig változtatnod KELL!
2013. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezeket a dolgokat amiket leírtál otthon ülve nem fogod tudni megvalósítani. Két lehetőséged van otthon csücsülsz életed végéig siránkozol hogy így szar meg úgy szar, vagy kezdesz valamit magaddal lehet hogy egyszer kétszer pofára esel de ennek a törénetnek még lehet jó a vége míg az első kb nem vezet máshoz csak a teljes becsavarodáshoz.
2013. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismerem a dolgot, átmeneti állapot. Nem tűnik annak, mert évekig, akár egy évtizednél tovább is eltarthat, de ahogy öregszel, ez a "képtelen" mivoltod háttérbe szorul majd, és el fogsz kezdeni ismerkedni, mert semmi más nem fog járni a fejedben, csak az.
2013. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

szerezz barátokat

de ne beszélj magadban, mert úgy nehéz lesz...

2013. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát fél éve nincs kapcsolatom, pár barátom van de az is netes, sose megyek bulizni... néha séta egy közeli tóparton és ennyi. Szóval vannak hasonlóságok, én is szeretnék valakit mellém, jó érzés lenne ahogy hozzám búj, ill. kirángatna a szabadba. De én se teszek érte, ahogy te se. Szóval itt a bibi, próbálj meg valahogy ismerkedni, akárhol, legyen az akkor net.

23/F

2013. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocs, hokizásra vagyok képtelen, ugyanis nő vagyok.
2013. júl. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!