Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha teljesen magányo...

Mit tegyek ha teljesen magányos vagyok? Ezek az ábrándozások az igazi énemet tükrözik vissza?

Figyelt kérdés
Hosszú-hosszú ideje nincsen senkim. Néha lesz pár kapcsolatom, ami hetekig, hónapokig tart de aztán mindig megszűnik, és nem miattam... Van hogy hónapok telnek el úgy, hogy csak itthon ülök egész nap és gépezek. Régebben csináltam mást is ezen kívül (olvasgattam, városba mászkáltam stb, de már unom magam egyedül...) Itthon a családom visszahúzódónak és magamnakvalónak ismer, mert soha nem megyek sehová, nincsenek barátaim. Sokat álmodozok, eljátszom hogy társaságban táncolok, elmegyek valakivel erre-arra, beszélgetek valakivel, együtt fekszek valakivel az ágyban és oldalra fordítom a fejem hogy a szemébe tudjak nézni, stb. Néha még hangosan is... Az interneten is javarészt azzal töltöm az időt, hogy olyasmit nézek amiről álmodozom. Kiépítettem magamnak egy "álomvilágot" a zord és unalmas valóság helyett.
2013. júl. 9. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy és van kedved szombatonként táncolni akkor elhívhatlak a szombat esti lázba. De én sem vagyok túl jó társastáncos, és most augusztusig nem is érek rá a melók miatt.

28F

2013. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Randizgass. Regelsz egy társkeresőre, és találkozgatsz pasikkal. Amelyik nem jön be, azzal csak egyszer, amelyik tetszik, azzal többször.
2013. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Bocs, hokizásra vagyok képtelen, ugyanis nő vagyok."


A jégkorongot is úgy hívják, és azt nők is űzhetik, ha nagyon akarják. Talán ez oldaná meg az összes problémádat!

2013. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is "magányos" vagyok, és rengeteget álmodozgatom bár már azért egyre kevesebbet, huszonéves vagyok és még sosem volt párkapcsolatom, pedig nem vagyok ronda, na jó ezt itt így senki nem fogja elhinni.... Én kitöltöm az időmet tanulok, próbálok fejlődni aztán majd csak eljön az én időm is. Szerintem te is inkább tanulj nyelveket vagy ami érdekel, hasznosan próbáld eltölteni a magányos perceket! :)
2013. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Játsszál online!!!Toljad a BF3-at és ha jó vagy akkor talán meghivnak sörözni...
2013. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!